Προς το περιεχόμενο

Tι ακούτε και ντρέπεστε να το λέτε στους φίλους σας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

δεν ντρέπομαι που ..ντρέπομαι, αλλά ντράπηκα που ο ένας από τους λίγους νέους performer που μου άρεσαν τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα πιστευοντας ότι έχει το "κάτι" έστω και σε λανθάνουσα κατάσταση, ανήκε στην γενιά των ρηαλιτοπαιδων...βάνας ή κάπως έτσι λεγόταν νομίζω... :oops:

 

ΥΓ. τι έγινε ρε Πάνο...ακόμα δεν μ'έκραξες??? :D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry man αλλα καλα μας κανουνε αν θεωρουμε και τον βανα μεγαλο καλλιτεχνη...παντως ειναι διαφορετικος αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και καλος... :twisted: :twisted: :twisted:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι μεγάλος.

όπως το είπες,είναι διαφορετικός,έχει καλή φωνή,είναι καλός στην σκηνή (θεατρικός), βγάζει μια "ροκ" τρέλα...

 

έχει τόσο ταλέντο όσο δύο ντουζίνες ριαλιτόπαιδα μαζί και για εμένα είναι πολύ προτιμότερος απο φαινόμενα τυπου πετρέλη,καραφώτη και σία.

 

τίποτα περισσότερο - τίποτα λιγότερο

 

υγ:μπορεί μια μέρα να γίνει μεγάλος

υγ2:...αρκει να προσέξει τις παρέες που κάνει... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου κάνει πολύ μούφα, πολύ πουλάει τρέλλα και από σοβαρότητα μηδέν. Χίλιες φορές πετρέλη, τουλάχιστον ο άνθρωπος έχει πολύ καλή φωνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές πετρέλη' date=' τουλάχιστον ο άνθρωπος έχει πολύ καλή φωνή.[/quote']

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Ενώ πιάνω τον εαυτό μου να συμφωνεί με το Μενέλαο στη συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων, τώρα δεν μπορώ να πιστέψω αυτό που μόλις διάβασα!!!

Ωραία φωνή ο Πετρέλης ρε Μενέλαε; Μόνο ως καραμούζα μπορώ να χαρακτηρίσω τη φωνή αυτού του ανθρώπου!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου κάνει πολύ μούφα' date=' πολύ πουλάει τρέλλα και από σοβαρότητα μηδέν. Χίλιες φορές πετρέλη, τουλάχιστον ο άνθρωπος έχει πολύ καλή φωνή.[/quote']

 

Κερνάω απόψε εγώωω... :lol: :lol: :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου