Προς το περιεχόμενο

UnknownArtist - Μα Δεν Ήσουν Εσύ (Official Video)


tomandgeronimo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

UnknownArtist - Μα Δεν Ήσουν Εσύ (Official Video)

 

 

Written & produced by UnknownArtist

Directed by Thodoris Terpos

Filmed by / DOP: Argiro Bari

Edited by UnknownArtist, Marilia Darilli

Thanx to Marilena, Dimitris, Lia, Thanos

 

 

Από το album "Ένα Album Για Να me Σκέφτεσαι"

http://smarturl.it/UA_EAGNMS

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UnknownArtist - Μα Δεν Ήσουν Εσύ (Official Video)

 

 

Written & produced by UnknownArtist

Directed by Thodoris Terpos

Filmed by / DOP: Argiro Bari

Edited by UnknownArtist, Marilia Darilli

Thanx to Marilena, Dimitris, Lia, Thanos

 

 

Από το album "Ένα Album Για Να me Σκέφτεσαι"

http://smarturl.it/UA_EAGNMS

 

 

 

Είναι πολύ ωραία η δουλειά που έχει γίνει και στο βιντεοκλίπ γιατί θυμάμαι πως το είχα ακούσει χωρίς αυτό.

 

Όπως σου έχω πεί γράφοντας και για παλαιότερα κομμάτια σου, είμαι fan σου, μου αρέσουν πάρα πολύ τα κομμάτια σου και συναισθηματικά αλλά και από τεχνικής άποψης.

Σε κατατάσσω προσωπικά απο τους πιό δυνατούς που έχω ακούσει σε αυτό το στύλ, προσεγμένες παραγωγές που αναδεικνύουν το ταλέντο σου και το πάθος για αυτό που κάνεις.

 

Μόνιμο για εμένα μελανό σημείο είναι οι εντάσεις των φωνητικών στην κατα τα άλλα άρτια παραγωγικά μίξη. Στο έχω ξαναγράψει και ίσως καταντάω κουραστικός και γραφικός αλλά πραγματικά το γράφω με παράπονο γιατί πιστεύω οτι αδικούνται τα κομμάτια.

 

Ενω θέλω να τα ακούω ξανά και ξανά το αποφεύγω γιατί .......... ξενερώνω, εκεί που θέλω να ακουσω το "χώσιμο" μιας και το στύλ σου ειναι χιπχοπντηπχαουζιάρικο και οι στίχοι ψαγμένοι με νόημα............. δεν.

 

Μόνο με ακουστικά το ευχαριστιέμαι καλύτερα, οχι τέλεια, αλλά καλύτερα.

Και το βρίσκω κρίμα, γιατί τα υπόλοιπα της παραγωγής είναι πολύ υψηλού επιπέδου.

Αυτή είναι η παρατήρησή μου προσωπικά.

 

Μου είχες απαντήσει παραθέτοντας κάποιους λόγους στο παρελθόν που εξακολουθώ να πιστεύω πως δεν ισχύουν στην πράξη, πιστεύω πως δεν έχεις λόγο να ανησυχείς για την φωνή σου και την απόδοσή σου, είσαι μια χαρά και σε αυτόν τον τομέα.

 

Anyway, απο εμένα ΜΠΡΑΒΟ για άλλη μια φορά, τα αγαπημένα μου κομμάτια σου είναι η Άνοιξη, το Untitled1 αλλά και το Σάββατο Βράδυ και μου αρέσουν και τα videoclip.

 

Μου άρεσες πολύ από την πρώτη στιγμή που σε άκουσα και σε είδα.

Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια!!!!!!!!

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου