Προς το περιεχόμενο

Vintage πληκτρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω vintage πληκτρα. Για την ακριβεια θελω

-Bass keys

-farfisa

-rhodes

-hammond

 

μπορει να με βοηθησει καποιος λεγοντας μου καποιο αξιοπιστο καταστημα εντος η εκτος ελλαδος;(η αν δινετε εσεις κατι, πειτε το!)

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάτι σαν αυτό http://www.thomann.de/gr/clavia_nord_electro_73.htm

χρειαζεσαι...

Τώρα αν θες original κοίτα στα ebay αλλά δεν νομίζω να συμφέρει (ίδια λέφτα-απίστευτος χώρος και βάρος).

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hammond και Rhodes ξέχνα τα μέσα σε επίσημα μαγαζιά (το λέω διότι έχω και από τα 2 και δεν τα βρίσκεις πουθενά εκεί μέσα...). Μόνο αν ψάξεις στο ebay παίζουν πραγματικά vintage όργανα, αλλά κυρίως από Αμερική και μάλλον πανάκριβα. Αν είσαι τυχερός μπορεί να σου κάτσει και ευκαιρία στη Χρυσή Ευκαιρία. Εγώ πούλαγα τα δικά μου (Hammond Porta B δίσκαλο και Rhodes 54, που ήσουν τότε :)) αλλά τελικά μετάνοιωσα μέχρι την επόμενη κρίση μου!! Γενικώς ψάχνε σε auctions και στη Χρυσή Ευκαιρία. Επίσης πωλούνται σε κάτι εξειδικευμένα καταστήματα στις ΗΠΑ, αλλά δεν έχω διευθύνσεις - αν κάνει search στο google θα τα βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου