Προς το περιεχόμενο

TUFLON NEW TRACK


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

στα γνωστά ποιοτικά σου υψηλά στάνταρ Γιώργο...

 

"μελωδικά" δεν το θεωρώ από τα καλύτερα σου μεν, αλλά σίγουρα μου κράτησε ζωντανό το ενδιαφέρον από την αρχή ως το τέλος παρακινώντας με να το ακούσω και δεύτερη φορά τουλάχιστον (πράγμα όχι εύκολο πια, στην καταιγίδα μουσικής πληροφορίας που μας κατακλύζει πληθωριστικά από παντού  ;) )... πολύ ωραία και το "πάντρεμα" του synth και η ενσωμάτωση του theremin...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα γνωστά ποιοτικά σου υψηλά στάνταρ Γιώργο...

 

"μελωδικά" δεν το θεωρώ από τα καλύτερα σου μεν, αλλά σίγουρα μου κράτησε ζωντανό το ενδιαφέρον από την αρχή ως το τέλος παρακινώντας με να το ακούσω και δεύτερη φορά τουλάχιστον (πράγμα όχι εύκολο πια, στην καταιγίδα μουσικής πληροφορίας που μας κατακλύζει πληθωριστικά από παντού  ;) )... πολύ ωραία και το "πάντρεμα" του synth και η ενσωμάτωση του theremin...

Σε ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια! Οι Tuflon ειναι μια μπαντα που την εφτιαξα εγω 10 χρονια πριν και εξελιχθηκε σε πραγματικη ΜΠΑΝΤΑ. Οποτε τα καλα σου λογια κανουν περηφανα ολα τα μελη της τα οποια συμμετεχουν εξισου για να βγει αυτο το αποτελεσμα. Ευχαριστουμε και παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Οποτε τα καλα σου λογια κανουν περηφανα ολα τα μελη της τα οποια συμμετεχουν εξισου για να βγει αυτο το αποτελεσμα.

 

ΦΥΣΙΚΑ και απολογούμαι για την παράλειψη... mea culpa...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σύνθεση. Μου θύμισε έντονα Truffaz χωρίς να είναι κακό αυτό, η μουσική του με παρακίνησε να αρχίσω να ακούω Jazz.

Eυχαριστουμε! Ο Truffaz με εχει επηρεασει πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου