Προς το περιεχόμενο

Αλήθεια, ακούτε τίποτα από ελληνικά mainstream?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν οι Μίκρο θεωρούνται mainstream... τότε ναι αλλά τελευταία με έχει πιάσει μια ακατάσχετη επιθυμία να ακούω κάποια κομμάτια από Πάνο Κιάμο!

 

Γιατρέ μου... πόσος χρόνος μου μένει πριν το μοιραίο; :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαρίζου με τα χίλια! Μια χαρά ποπ κομματάκια. 8)

 

Σωστά! Είναι κορυφαία στο είδος της αν και δεν ακούω με τίποτα ποπακια. Είναι καλή, low profile, πανέμορφη. Όπως και ο Ρουβάς ήταν κορυφαίος στο είδος του. Καλύτερος απο Ricky Martin. Χαλαρά.

 

Γενικά δεν θα βάλω επι τούτου να ακούσω κάτι τέτοιο ούτε φυσικά υπάρχει κάτι τέτοιο στη δισκοθήκη μου. Αλλά αν τύχει σε κανα ασανσέρ ή κανα σούπερ μάρκετ εντάξει, θα το αντέξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαρίζου με τα χίλια! Μια χαρά ποπ κομματάκια. 8)

 

βλεπω οτι εχουμε κοινα ακουσματα και περα απο τους mogwai :D

 

:D 8)

 

Nα φανταστείς ότι εγώ πέρασα ένα καλοκαίρι ακούγοντας το πρώτο της δισκάκι στο αυτοκίνητο. Τότε δεν ήταν ιδιαίτερα γνωστή (ποιος τη θυμόταν από τους antique) και είχα φάει τρελό δούλεμα απ' τους φίλους μου.

 

Με το πέρασμα του χρόνου, δικαιώθηκα όμως! :lol: :lol:

 

'Ασε που το gigolo έχει και φοβερή κιθάρα στην αρχή! :wink:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαρίζου με τα χίλια! Μια χαρά ποπ κομματάκια. 8)

+10 :D

To Ελενάκι είναι φωτιά!

Φωτια και λαβα το Ελενακι!Την ειχα γνωρισει στο στουντιο που πηγαιναμε

πριν χρονια (ναι,Αντρεα,το twin...)οταν ηταν ακομα 20 κι εγω 19...Δεν εχω

ξαναδει πιο γλυκο προσωπο απο κοντα στη ζωη μου.. :oops: :oops: :oops:

Αχ, την αγαπω.

On topic τωρα,αν καυλαντιζω με κανενα πιπινι {γελαμε}θα ανεχτω και αυτα τα..Πως τα ειπατε..mainstream..Ε,και μετα Stanley Clarke για 2 μερες συνεχομενα(αποτοξινωση) :lol: :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος ενας fan του ελενακιου εδω!!! :D

Ακομα συμπαθω παρα πολυ και δεν εχω προβλημα να ακουσω Τερζη (σε συγκεκριμενες στιγμες παντα, μην το παρακανουμε :lol: )

Τωρα για ποιο extreme καταστασεις, πιπινια πανω στα τραπεζια, λελουδα και λοιπα σκηνικα ενας ειναι ο θεος!

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΙΔΗΣ!!! οι υπολοιποι απλα ειναι τσουτσεκια μπροστα του!

 

Υ.Γ ενας ενας μονο παιδια, μην βαρεσετε ολοι μαζι

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτια και λαβα το Ελενακι!Την ειχα γνωρισει στο στουντιο που πηγαιναμε

πριν χρονια (ναι' date='Αντρεα,το twin...)οταν ηταν ακομα 20 κι εγω 19...Δεν εχω

ξαναδει πιο γλυκο προσωπο απο κοντα στη ζωη μου.. :oops: :oops: :oops: [/quote']

ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΑΑΑΑΑ;;;; :evil: :evil: :evil:

Κι εγώ που ήμουνα ρε μοναχοφαγά;

 

Βέβαια δεν δικαιούμαι να μιλάω και πολύ γιατί κι εγώ είχα δει στο ίδιο μέρος Πέγκυ Ζήνα στα πρώιμα που ήταν αξιολογότατη!

Αααααχχχ, πού είσαι ρε Χριστόπουλε να μας τρελάνεις πάλι... :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ακούω. Από ελληνικά μέχρι κατσιμιχαιους, παπακωνσταντίνου, θανο μικρουτσικο, μαχαιριτσα, θαναση παπακωνταντίνου, μάλαμα κλπ κλπ. Αλλά όχι και φανατικά... Απλά έφαγα ένα ψιλο-κόλημα μ 'αυτούς επειδή κάναμε ένα περίπου unplugged live με το γρουπ που έχουν τα αδέρφια μου (εγώ παίζω μπάσο) στις διακοπές με ελληνικά από τους παραπάνω καλλιτέχνες. Μέχρι εκεί όμως...

¶μα καμιά φορά σε κανα λεωφορείο βάζουν τίποτα τέτοια και πλήτω πάω σπίτι και βάζω arch enemy ( :twisted: ) μέχρι να πάει το σπίτι πάνω-κάτω :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου