Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με laney cab 8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πρωτη φορα, ειχα ζητησει να παρω αλλο ακριβοτερο προιον (vht special 6). Αρνηθηκαν καθως θα μου εδιδαν καινουργιο laney. Την δευτερη φορα το απαιτησα αλλα με γειωσαν καθως μου ειπαν οτι περασε ενας μηνας απο την αποστολη του δευτερου και επιστροφες-αλλαγες δεν γινονται...

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Την πρωτη φορα, ειχα ζητησει να παρω αλλο ακριβοτερο προιον (vht special 6). Αρνηθηκαν καθως θα μου εδιδαν καινουργιο laney. Την δευτερη φορα το απαιτησα αλλα με γειωσαν καθως μου ειπαν οτι περασε ενας μηνας απο την αποστολη του δευτερου και επιστροφες-αλλαγες δεν γινονται...

 

Τέλος πάντων, εσύ αποφασίζεις πως θα κινηθείς..προσωπικά, θεωρώ ότι η αντιμετώπιση ήταν μεν ευγενική, αλλά δεν έλυσε το πρόβλημα.,

 

απλά, για την ιστορία, αν στη θέση του τόμαν ήταν ελληνικό κατάστημα, πιστεύω, θα είχε μαζευτεί, ήδη, εκτελεστικό απόσπασμα, με ξύλινα παλούκια, φωτιές και σχοινιά, όπου ο τόμαν θα μνημονευόταν ως η επαγγελματική λύση..λολ :P :P ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου