Προς το περιεχόμενο

Kάμερα για εγγραφή guitar covers.


Mike G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εε ναι. τα σονυ συνηθως τουλάχιστον σε σονυ παίζουν. ...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

εε ναι. τα σονυ συνηθως τουλάχιστον σε σονυ παίζουν. ...

 

Μην φάει καμία φρίκη το έγραψα  , διότι ο Media player ή το quick time δεν το ανοίγουν (αν και υπάρχουν πολλοί free converters).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και μετα να κυνηγάει εμένα  ;D ;D

 

Πώς κάνεις έτσι ρε συ?

Γράψε ένα disclaimer ...

 

"No responsibility is accepted for any consequences arising out of

its use, or for anything else really. I don't care what you do with this

stuff. Do what you like. I'll not be responsible".

 

 

... και καθάρισες. ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά σε ότι αφορά τις action cams το μεγάλο όνομα της Sony δε μου λέει και πολλά (αν και αυτή που έβαλε ο ΟΡ είναι όντως καλή). Υπάρχουν και άλλες εταιρίες με περίεργα ονόματα που κάποιοι ενδεχομένως να τα ακούνε πρώτη φορά, που κάνουν την ίδια ή καλύτερη δουλειά με λιγότερα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα να πάω για την action ή για την πρώτη που έβαλα στο αρχικό ποστ; Ή όποια και να πάρω, θα είμαι κομπλέ; Για φωτισμό είμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sony που ανεφερες στο πρωτο post θα κανει τη δουλεια σου σιγουρα.

 

Απο την αλλη βεβαια σκεφτομαι οτι η Sony βγαζει και πολλες εξαιρετικες και οικονομικες compact φωτογραφικες μηχανες οι οποιες μεταξυ αλλων βγαζουν και μια χαρα βιντεο, οποτε αν θα σε ενδιεφερε και το φωτογραφικο κομματι ισως αξιζει να ριξεις και εκει μια ματια ή και να ανεβασεις λιγο το budget σου για καποιο απο τα A series μοντελα που θα σε καλυπτε και για βιντεο και ως φωτογραφικη. 

 

Αν το φωτογραφικο δεν σε απασχολει βεβαια στα 200 ευρω η αρχικη Sony ισως ειναι πιο καταλληλη (για το articulated screen και μονο θα ελεγα, δεδομενου οτι οι φτηνες compact σπανια εχουν κατι αναλογο).

 

Action cameras δε θα κοιταγα, εκτος αν θες κατι παρα πολυ φτηνο - ασε που αν εντος χωθεις στο τρυπακι του να γραφεις βιντεακια κατι μου λεει οτι θα αναζητησεις μια πιο ολοκληρωμενη λυση πολυ συντομα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έχω πάρει το επόμενο μοντέλο της Sony και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!

Τραβάει πολύ καλά σε low light καταστάσεις, που εμείς οι μουσικοί το χρειαζόμαστε όσο δεν φαντάζεσαι!!!

 

http://www.public.gr/product/fotografia/binteokameres/binteokamera-sony-hdr-cx405b-mayro/prod7411017pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

(για το articulated screen και μονο θα ελεγα, δεδομενου οτι οι φτηνες compact σπανια εχουν κατι αναλογο).

 

 

 

+1000

Και μόνο αυτό φτάνει.

Θα τον βοηθάει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ να καδράρει μόνος του, μιας και δεν νομίζω να έχει προσωπικό οπερατερ  ;D ;D ;D

 

Προσέθεσε στο μπατζετ και κανα 20 ευρώ (ελαφρια πολύ είναι η κάμερα άλλωστε) και για έναν φθηνό τρίποδα (δεν γίνεται αλλιώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το'γραψα με το κινητό (Lumia 640XL).

 

, με μια Olympus φωτογραφική.

 

Τέλεια και σαν τις παραγωγές κάποιον "μεγάλων" ΔΕΝ είναι, αλλά γι'αυτό που είναι (τσάμπα, επειδή τα είχα ήδη!) είναι μια χαρούλα. Γι'αυτό που θες, θεωρώ πιο σημαντικός είναι ο φωτισμός παρά η κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου