Προς το περιεχόμενο

Sony HDR-CX240E Βιντεοκάμερα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Επειδή πολλοί φίλοι , μέλη του Noiz κάνουν τα videos τους, με μαθήματα, demo, παρουσιάσεις κ.λ.π., και επειδή είναι ημέρες που όλο και κάτι ψωνίζουμε, την είδα σε εξαιρετική τιμή, και την προτείνω ανεπιφύλακτα.

 

Είναι σαφώς φθηνότερη από ένα φθηνό smart phone (που πολλοί το χρησιμοποιούν για videos) και θα με θυμηθείτε, θα boost-αρει τα videos σας κατά 100%

 

Πολύ καλή και σε low light καταστάσεις και με ένα φως της τάξεως των 100-120 ευρώ, θα μιλάμε για εντελώς άλλη ποιότητα.

 

Το link είναι από τον Κωτσόβολο (τυχαία την πέτυχα εκεί) , αν την βρειτε και αλλού και μάλιστα σε χαμηλότερη τιμή.....go for it.

 

https://www.kotsovolos.gr/site/imaging/camcorders/camcorders/134656-sony-cx240e-black

c10170621-1.jpg.334605853d0c5676b882a09b838c208c.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ευχαριστούμε LK!

 

 

Πολύ καλή και σε low light καταστάσεις και με ένα φως της τάξεως των 100-120 ευρώ, θα μιλάμε για εντελώς άλλη ποιότητα.

 

Δεν ρίχνεις και καμια ιδέα για το θέμα "φως" για εμάς τους άμπαλους;

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τιποτις  ;D

 

Για φως με, διαφορα το καλλιτρερο στην τιμη του:

http://www.fotomarket.gr/visico-vc-1000-q-sunechous-fotismou.html

 

+ ένα light stand kai ένα σοφτ μποξ (κανενα 80-100 € +).....εντ ρεντυ του γκο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σορι που το τραβάω αλλά τα LED τι λένε;

 

Aputure Amaran LED Video Light AL-H198C

 

Έμενα προσωπικά δεν μου αρέσει ο ψυχρός φωτισμός, έχω θέμα με το white balance  ;D ;D ;D (δεν μου αρέσει αυτό το μπλε που βγάζει-και μετά διορθώνω)

 

To μόνο που έχω (σε ψυχρό) είναι ένα Beauty ring , άλλα σπάνια το χρησιμοποιώ σε καμιά φώτο.

 

Δεν το έχω δουλέψει το συγκεκριμένο και σίγουρα είναι καλλίτερο από το τίποτα....... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου