Προς το περιεχόμενο

RELISH guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eμενα οι τιμες μου φαινονται λογικες, τουλαχιστον το μοντελο Mary στις 2 εκδοχες του. H Jane ειναι που ξεφευγει, ειναι απ'οτι φαινεται το flagship μοντελο και η κατασκευη της ειναι διαφορετικη απ΄οτι καταλαβα.

Η mary wood σαν μοντέλο μου φαίνεται ελειπες. Έπρεπε να είχε άλλα 2 switches.Tώρα η mary(ω μαμι μπλου)την βάζω στην ίδια συνομουαξία με petrucci signature αν είχε και ενα πολύ καλό floyd rose tremolo.Τώρα για τη jane παρόμοια κατασκευή με τις υπόλοιπες δεν είναι ; Επειδή έχουν πολλες καμπύλες ειναι πολύ δύσκολες στημ κατασκευη.Είναι το άλλo ακρο της flat top.Η wood ηχητικά δε μου αρέσει πολύ πρέπει να'χε πεσει πολυ woodfiller οταν την έφτιαχναν.

Παρτε και ενα βίντεο με την phantom,εδω βεβαια μιλαμε για την ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

-

-

-

-

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Phantom Jane δεν βγήκε ακόμα στην κυκλοφορία, πολλά κουμπάκια, μάλλον θα την πάρει κάποιος με Mesa να παίζει με τα κουμπάκια τους όλη μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Phantom Jane δεν βγήκε ακόμα στην κυκλοφορία, πολλά κουμπάκια, μάλλον θα την πάρει κάποιος με Mesa να παίζει με τα κουμπάκια τους όλη μέρα

Πάντως αυτη και η ernie ball music man johnn petrucci signature nomac majesty,ειναι σίγουρα απο τις δυο καλύτερες φετινές κιθαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου