Προς το περιεχόμενο

Fake Χορδές (elixir)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαζω παντα ελιξιρ στις ηλεκτρικες μου και ειναι υπεροχες, ετσι ειπα να βαλω και στην ακουστικη μου. Ειχα παραγγειλει το σετακι απο ebay, πραγματικα παιζει να επεσα κ εγω σε fake σετ η απλα να ηταν παμπαλαιες. Το καταλαβα οταν τις περνουσα, διοτι εβλεπα τριχουλες μικρες απο την χορδη να διαλυονται και να φευγουν. Οταν ξανααγορασα απο δικο μας καταστημα ηταν σαφως καλυτερες αν και δεν με εντυπωσίασαν οπως οι αντιστοιχες της ηλεκτρικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι το είδα σημερα, κατόπιν εορτής, όταν την επαθα  δηλαδη και άρχισα να ψάχνω αν υπάρχουν μαϊμούδες elixir... αυτές πήρα (και εξαφανίστηκαν οι μπανάνες απο το σπιτι εκτος των αλλων!)  :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζω παντα ελιξιρ στις ηλεκτρικες μου και ειναι υπεροχες, ετσι ειπα να βαλω και στην ακουστικη μου. Ειχα παραγγειλει το σετακι απο ebay, πραγματικα παιζει να επεσα κ εγω σε fake σετ η απλα να ηταν παμπαλαιες. Το καταλαβα οταν τις περνουσα, διοτι εβλεπα τριχουλες μικρες απο την χορδη να διαλυονται και να φευγουν. Οταν ξανααγορασα απο δικο μας καταστημα ηταν σαφως καλυτερες αν και δεν με εντυπωσίασαν οπως οι αντιστοιχες της ηλεκτρικης.

Όντως είναι καλές οι elixir.Στις ακουστικές είναι οι πιο συνηθισμένες και ισως καλύτερες και από ότι για ηλεκτρική.Σαν να λέμε pirastro για βιολί,dogal για λύρα και mastro για μπουζούκι.Εκτος απο τις τριχούλες που αποκολλάνται το καταλαβαίνεις και από το αριστερό χερι που γίνονται μαύρα τα δαχτυλα και οσφρίζεσαι την μαγεία που έχει ο Μπρούτζης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου