Προς το περιεχόμενο

2 windows σε 1 pc


ZeVioN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, ήταν τέσσερα windows. Ένα για audio, ένα για παιγχνίδια, ένα για programming και ένα για ξέσκισμα. Μεγάλη πλάκα, το κράτησα για μερικούς μήνες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το ειχα κανει παλιοτερα θεμα μπορεις να το ψαξεις αν θες !!!!

αλα το συμπερασμα μου ειναι οτι δεν αξιζει !!!

θα εχεις προβληματα !!!

η καλυτερη λυση για μενα ειναι ενα δευτερο κουτι , μουσικο με κοινη οθωνη, πληκτρολογιο και ποντικι !!!! θα σου κοστισει λιγο παραπανω αλα

ειναι λυση :)

 

(μπορεις να ψαξεις ποστ απο AntonyPath25 einai to palio account )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι' date=' ήταν τέσσερα windows. Ένα για audio, ένα για παιγχνίδια, ένα για programming και ένα για ξέσκισμα. Μεγάλη πλάκα, το κράτησα για μερικούς μήνες.[/quote']

 

:ggg Προσκυνώ :o :o

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι' date=' ήταν τέσσερα windows. Ένα για audio, ένα για παιγχνίδια, ένα για programming και ένα για ξέσκισμα. Μεγάλη πλάκα, το κράτησα για μερικούς μήνες.[/quote']

 

τα χαρακτηριστικα του πσιου σου??θεικο πρεπει να ηταν αλλα θα σερνοταν που και που... :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι' date=' ήταν τέσσερα windows. Ένα για audio, ένα για παιγχνίδια, ένα για programming και ένα για ξέσκισμα. Μεγάλη πλάκα, το κράτησα για μερικούς μήνες.[/quote']

 

τα χαρακτηριστικα του πσιου σου??θεικο πρεπει να ηταν αλλα θα σερνοταν που και που... :twisted:

 

Φίλε μου, σου είπα και παραπάνω ότι το όλο θέμα δεν επηρρεάζει τη ταχύτητα. Επιμένεις όμως, οπότε γι' αυτό πιστεύεις ότι το μηχάνημα ήταν ιδιαίτερα δυνατό, ενώ δεν ήταν (ήταν Πέντιουμ 3 για την ακρίβεια).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ...εγω μιλησα για την προσωπικη μου εμπειρια σχετικα...(no offense me thn epimonh...) :D

 

Φίλε μου σίγουρα από κάτι άλλο έχανε performance το pc σου. Ο μόνος λόγος για να βάλει κανείς χωριστούς δίσκους και όχι partitions είναι η ασφάλεια. Μη χαλάσει δηλαδή ο ένας σε hardware επίπεδο και επηρεάσει και τα 2 partirtions. Κατα τα άλλα η απόδοση του υπολογιστή είναι η ίδια σαν να έχεις 2 δίσκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι που ξεχασα.

ας πουμε οτι κανω install σε 2ο hard disk D:/ θα χασω τα files που εχω στον C:/ η οχι?

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που ΔΕ θα κάνεις φορμάτ στον C:\, όχι δε χάνεις τίποτα. Απλά δηλαδή θα περάσεις δεύτερα windows στον 2ο δίσκο, ο 1ος δεν αλλάζει.

(Προσοχή με τα filesystems. Αν στον πρώτο δίσκο είναι NTFS, οκ μια χαρά είσαι. ¶ν όμως είναι FAT32, τότε θα πρέπει να κάνεις και τον 2ο το ίδιο για να διαβάζει ο πρώτος από τον 2ο... :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου