Προς το περιεχόμενο

Πως να την λέτε στα μέλη του Noiz χωρίς φασαρίες!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Jan...έτσι μουρχεται τώρα να ξαναρχίσω τα live και να στην έχω στημένη για να σου "κρεμάσω" όχι ένα αλλά 2 "πειραγμένα" sm 57 στoν παλιοamp σου... :lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Jan...έτσι μουρχεται τώρα να ξαναρχίσω τα live και να στην έχω στημένη για να σου "κρεμάσω" όχι ένα αλλά 2 "πειραγμένα" sm 57 στoν παλιοamp σου... :lol: :lol: :lol:

 

Υπάρχει μια πιθανότητα να κατέβουμε.Αλλα δεν σου λέω που και πότε γιατι δεν μπορώ άλλα πειραγμένα SM :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Xεχε' date='φαίνεται ότι με εμένα δε θα τσακωθεί κανείς!!!! 8) 8)[/quote']

Νομίζεις... 8)

 

 

Οι jackson κιθάρες είναι για πέταμα....Είχε ένας φίλος μία και την βάλαμε για καυσόξυλο στη φωτιά....Το σώμα της ήταν λίαν εύλεκτο και πήρε αμέσως....Δοκίμασέ το και με τη δικιά σου άμα έχετε ανάγκη από ξύλα. Μην ανυσηχείς θα σου πάρω εγώ καινούρια.... :wink:

 

 

(ώστε δεν θα τσακωθεί κανένας ε; 8) :lol: )

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xεχε' date='φαίνεται ότι με εμένα δε θα τσακωθεί κανείς!!!! 8) 8)[/quote']

Νομίζεις... 8)

 

 

Οι jackson κιθάρες είναι για πέταμα....Είχε ένας φίλος μία και την βάλαμε για καυσόξυλο στη φωτιά....Το σώμα της ήταν λίαν εύλεκτο και πήρε αμέσως....Δοκίμασέ το και με τη δικιά σου άμα έχετε ανάγκη από ξύλα. Μην ανυσηχείς θα σου πάρω εγώ καινούρια.... :wink:

 

 

(ώστε δεν θα τσακωθεί κανένας ε; 8) :lol: )

 

...άσε που τη σχεδίασε η ... latoya νομίζω,γι αυτό και τη λένε jackson....ε panagioti ?????

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xεχε' date='φαίνεται ότι με εμένα δε θα τσακωθεί κανείς!!!! 8) 8)[/quote']

Νομίζεις... 8)

 

 

Οι jackson κιθάρες είναι για πέταμα....Είχε ένας φίλος μία και την βάλαμε για καυσόξυλο στη φωτιά....Το σώμα της ήταν λίαν εύλεκτο και πήρε αμέσως....Δοκίμασέ το και με τη δικιά σου άμα έχετε ανάγκη από ξύλα. Μην ανυσηχείς θα σου πάρω εγώ καινούρια.... :wink:

 

 

(ώστε δεν θα τσακωθεί κανένας ε; 8) :lol: )

 

...άσε που τη σχεδίασε η ... latoya νομίζω,γι αυτό και τη λένε jackson....ε panagioti ?????

α μπράβο όντως το τσέκαρα στη βικιπαίδεια.... :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xεχε' date='φαίνεται ότι με εμένα δε θα τσακωθεί κανείς!!!! 8) 8)[/quote']

Νομίζεις... 8)

 

 

Οι jackson κιθάρες είναι για πέταμα....Είχε ένας φίλος μία και την βάλαμε για καυσόξυλο στη φωτιά....Το σώμα της ήταν λίαν εύλεκτο και πήρε αμέσως....Δοκίμασέ το και με τη δικιά σου άμα έχετε ανάγκη από ξύλα. Μην ανυσηχείς θα σου πάρω εγώ καινούρια.... :wink:

 

 

(ώστε δεν θα τσακωθεί κανένας ε; 8) :lol: )

 

...άσε που τη σχεδίασε η ... latoya νομίζω,γι αυτό και τη λένε jackson....ε panagioti ?????

α μπράβο όντως το τσέκαρα στη βικιπαίδεια.... :D

 

 

 

Ρε συ....να του πούμε και το άλλο ??? αλλά είναι λίγο βαρύ ρε γαμώτο....είδα έναν που έπαιζε με την ίδια κιθάρα σε ένα θέατρο 2000 θέσεων και ήταν.....μόνος του.....τς τς τς τς.....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω είναι καλή μία κιθάρα πολλών χρήσεων,είτε καυσόξυλο είτε κουπί.3 σε 1.Τον latoya δεν τον ξέρω αλλά θα ταν πολύ μάγκας.Φίλε dimicupo,οι jackson δεν χρειάζονται ντραμς και μπάσσο και ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ άλλες κιθάρες να τη συνοδεύουν,πράγμα που ήξεραν καλά αυτοί οι 2000 θεατές και είμαι σίγουρος πως το απόλαυσαν κιόλας.Στα σωστά χέρια οι Jackson κάνουν θαύματα.Σε λάθος χέρια πάλι χρησιμοποιούνται ως καυσόξυλα και κουπιά.Συμπέρασμα,τα λεφτά για μια jackson ποτέ δεν πάνε χαμένα.

 

Αυτά είχα να πω.Να τα χαίρεστε.

Καλό σας βράδυ

:wink:

όχι που θα με λύγιζες παναή

 

8) 8)

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Ρε συ....να του πούμε και το άλλο ??? αλλά είναι λίγο βαρύ ρε γαμώτο....είδα έναν που έπαιζε με την ίδια κιθάρα σε ένα θέατρο 2000 θέσεων και ήταν.....μόνος του.....τς τς τς τς.....

Θυμάμαι και το άλλο...(αχ τι εποχές' date= τι μου θύμησες τώρα; :cry: )

Τότε που ένας τύπος (που δεν τον ξέρει ούτε η μάνα του και άμα της πεις ότι έχει γιο κιθαρίστα θα κλαψει από συγκίνηση) είχε έρθει αθήνα να παρουσιάσει τα νέα μοντέλα της jackson....Και που λες είχα ένα φίλο πορωμένο με jackson (τον ξέκοψα μην ανυσηχείς :wink: ) ο οποίος πήγε.....Μιλάμε τώρα να έχει κανονιστεί να γίνει το σόου στο ΟΑΚΑ με 70000 κόσμο (πολλά είπα ε; :oops: ) και ήταν μόνος του μέσα στο στάδιο........Αφού εκείνος ο καμμένος ο κιθαρίστας του λεει στο τέλος "αφού ήρθες θα σου δώσω μια κιθάρα δώρο".....Τα μάζεψε και έφυγε......στα ίσα....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω είναι καλή μία κιθάρα πολλών χρήσεων' date='είτε καυσόξυλο είτε κουπί.3 σε 1.Τον latoya δεν τον ξέρω αλλά θα ταν πολύ μάγκας.Φίλε dimicupo,οι jackson δεν χρειάζονται ντραμς και μπάσσο και ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ άλλες κιθάρες να τη συνοδεύουν,πράγμα που ήξεραν καλά αυτοί οι 2000 θεατές και είμαι σίγουρος πως το απόλαυσαν κιόλας.Στα σωστά χέρια οι Jackson κάνουν θαύματα.Σε λάθος χέρια πάλι χρησιμοποιούνται ως καυσόξυλα και κουπιά.Συμπέρασμα,τα λεφτά για μια jackson ποτέ δεν πάνε χαμένα.

 

Αυτά είχα να πω.Να τα χαίρεστε.

Καλό σας βράδυ

:wink:

όχι που θα με λύγιζες παναή

 

8) 8)

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Ολα σεβαστά ρε σύ.....αλλά να μην ξέρεις τον....latoya.....απαπα...απαπαπαπα.....ντροπή....πήγαινε βικιπέδια και βάλε latoya jackson να δείς το σχεδιαστή σου ρε.....έτσι για το γαμώτο...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου