Προς το περιεχόμενο

Πως να την λέτε στα μέλη του Noiz χωρίς φασαρίες!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας τι σπάει κάποιος στο noiz;;Θέλετε να του την πείτε αλλά θέλετε να είστε και εντάξει απένταντι στην κοινωνία του forum.Έχω τη λύση για σας :lol: :lol:

 

Μίνι οδηγός για κάθε μέλος χωριστά

 

Superfunk:Πείτε του ότι οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ(με έμφαση στα κεφαλαία)κιθάρες έχουν Floyd Rose και ότι τις Telecaster τις είχε η γιαγιά σας για το τζάκι.Θα σας κόψει και την καλημέρα!!!Κίνδυνος ban!!!

 

Elavd:Πείτε τον "E(v)ald ο Gilmour είναι άχρηστος και η Blackie του ούτε κατα διάνοια μοιάζει τη δικιά του" και δεν θα σας ξαναμιλίσει

 

fenderiarhs:Πείτε του οτι ο Gilmour δολοφονήθηκε.Θα κλάψει με μαύρο δάκρυ και θα χαλάσει το πληκτρολόγιο οπότε γλιτώσατε και απο αυτόν.

 

Takis:Πείτε τον τα ξύλα δεν παίζουν ΚΑΝΕΝΑΝ(έμφαση πάλι στα κεφαλαία) ρόλο στον ήχο τις κιθάρας.Θα βαρεθεί να σας ηχογραφήσει κλίπ με την Squeir του οπότε θα σας αφήσει ήσυχους.

 

Menelaos:Πείτε τον οτι τα 3/4 είναι για φλώρους.Τον καθαρίσατε!!!

 

dimicupo:Πείτε τον ότι ο Michel Angelo είναι guitar god.Θα πέσει άρρωστος στο κρεβάτι για 5 μέρες!!!!!

 

Kwstas79:Πείτε τον ότι έχετε φωτογραφίες του με Fender P Bass.Θα εξαφανιστεί απο το φόρουμ!!!!

 

blue:Πείτε του οτι δεν πρόκειται να γίνει ποτέ moderator και ότι ο yameth είναι θειος σας οπότε το ξέρετε απο πρώτο χέρι και θα πάθει κατάθλιψη!!!

 

Abraxas:Πείτε του ότι ξέρετε τα πάντα απο κιθάρες και ξύλα και ας έχετε 1 post.Αν τον κάνετε να γελάσει θα σας συμπαθήσει.

 

liakos:O συγκεκριμένος έχει πρόβλημα με τους κάφρους και θέλει να τους κάνει ban.Οπότε αν είστε ένας βάλτε στα ακουστικά Pantera και μην ακούτε τι λέει.Θα βαρεθεί...

 

panagiotis:Πείτε του οτι η αφιέρωση που μου έκανε ήταν πατάτα.Θα πληγωθεί και θα την κάνει απο το forum

 

boukaw7:Πείτε του οι Dream Theater είναι η καλύτερη μπάντα του πλανήτη και ότι είναι αφύσικο να μην τους γουστάρει.Θα πάθει κρίση ταυτότητας και σας αφήσει ήσυχους.

 

pastelious:Πείτε τον ότι άρχισε η νομίμη περίοδος μπαζοκυνηγιού.Δεν θα τον δείτε στο noiz για καμιά 30αριά μέρες.

 

antouan_z:Αυτός και να τον βρίσετε θα σας αγαπάει πάλι!!!

 

Με περιση αγάπη(μας έκανε καλό ο αντουαν) τελικά στους αναφερόμενους και σε όσους ξέχασα) :D :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτα, εγω παρεξηγηθηκα τωρα.Και αφου εχω θειο τον yameth θα

εισηγηθω ενα ωραιοτατο BAN :lol: :lol: :lol:

Περιοδος μπαζοκηνηγιου? :P :P Γιουπιιιιιι!!

Hip-hop hurrayyyyyyyyy ! ! Μεταξυ μας,κι εγω ημουν(ειμαι :lol: :lol: )

λιγο καφρος, απλα δεν ακουω τοσο πολυ πλεον καφριλες.. :lol: :lol:

 

Πριν ενα χρονο μονιμως soulfly,slipknot,s.o.a.d.,r.a.t.m.,motorhead...

Μη με 'βλεπεις' ετσι ηρεμο..

 

8) 8) Τωρα εχω γινει φλωρος 8) 8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ μας' date='κι εγω ημουν(ειμαι :lol: :lol: )

λιγο καφρος, απλα δεν ακουω τοσο πολυ πλεον καφριλες.. :lol: :lol:

 

Πριν ενα χρονο μονιμως soulfly,slipknot,s.o.a.d.,r.a.t.m.,motorhead...

Μη με 'βλεπεις' ετσι ηρεμο..

 

8) 8) Τωρα εχω γινει φλωρος 8) 8)[/quote']

 

8O 8O 8O 8O motorhead διπλα απο κατι βλακες που χοροπηδαν ΕΛΕΟΣ show some respect on Lemmy plz

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panagiotis:Πείτε του οτι η αφιέρωση που μου έκανε ήταν πατάτα.Θα πληγωθεί και θα την κάνει απο το forum

Λοιπόν ως εδώ ήταν φεύγω...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Α να χαθείς ρε αλήτη... :cry: :cry: Αυτή τουλάχιστον σ 'αρέσει;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας τι σπάει κάποιος στο noiz;;Θέλετε να του την πείτε αλλά θέλετε να είστε και εντάξει απένταντι στην κοινωνία του forum.Έχω τη λύση για σας :lol: :lol:

 

dimicupo:Πείτε τον ότι ο Michel Angelo είναι guitar god.Θα πέσει άρρωστος στο κρεβάτι για 5 μέρες!!!!!

 

Με περιση αγάπη(μας έκανε καλό ο αντουαν) τελικά στους αναφερόμενους και σε όσους ξέχασα) :D :D :D

 

 

...κακιασμένε,δε θυμάμαι τι στη σπάει εσένα,αλλά μου έδωσες δουλειά..... :lol: :lol: εγώ ένα Michelangelo γνωρίζω...ξέρεις αυτόν με τη ζωγραφική,γλυπτική κλπ...ο ...άλλος είναι φημολογίες.... 8) 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O 8O 8O 8O motorhead διπλα απο κατι βλακες που χοροπηδαν ΕΛΕΟΣ show some respect on Lemmy plz

 

WoW,ρε τυπε.Chill out 8) and lend'me a dime.

Οχι και βλακες οι Rage against The machine,μην μπλεκουμε τα λουτια

μας,plz...Ο Lemmy ειναι ο παιδικος ηρωας μου 8) του δειχνω τον

σεβασμο που του αρμοζει.Του το ειπα και στον Λυκαβηττο,εξαλλου 8)

 

λίσεν του δε μιουζικ :wink: :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panagiotis:Πείτε του οτι η αφιέρωση που μου έκανε ήταν πατάτα.Θα πληγωθεί και θα την κάνει απο το forum

Λοιπόν ως εδώ ήταν φεύγω...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Α να χαθείς ρε αλήτη... :cry: :cry: Αυτή τουλάχιστον σ 'αρέσει;

 

 

Τα σπάει τα σπάει!! :D :D :D

 

Ναι liako για πες μας... :twisted: :twisted: :twisted:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εχω ολα τα cd pantera και 4 απο slayer οπως και αρκετα απο sodom,motorhead....αλλα μεχρι εδω δεν μπορω να ακουσω slipknot και κατι αλλα αυτου του ειδους ειναι σαν γερμανικο βασανιστηριο :x

 

with hate and pain :twisted:

liakos!

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου