Προς το περιεχόμενο

Πως να την λέτε στα μέλη του Noiz χωρίς φασαρίες!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολα σεβαστά ρε σύ.....αλλά να μην ξέρεις τον....latoya.....απαπα...απαπαπαπα.....ντροπή....πήγαινε βικιπέδια και βάλε latoya jackson να δείς το σχεδιαστή σου ρε.....έτσι για το γαμώτο...

 

Τι μαθαίνει κανείς..

Να ναι καλά ο latoya τότε,αλλά και ο randy rhoads o οποίος σχεδίασε αυτά τα φοβερά headstock(αυτός πρέπει να ήταν αν δε με γελά ο υποχθόνιος νους μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xεχέ το ξέρω' date='αλλά ψάρωσες κουφαλίτσα ε??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote']

ΟΚ τότε συνεχίζω.....

 

 

 

 

Λοιπόν Αύγουστος του 99 βαρκάδα με το σκάφος γνωστού παρέξω από εδώ τον κόλπο μας......

 

Ένας ξάδερφος είχε μια jackson warrior αν θυμάμαι καλά και την πήρε μαζί για να παιξουμε στο σαλονάκι του σκάφους....

 

 

 

 

Ξαφνικά μένουμε από καύσιμα.....

:(

 

 

 

 

Τι θα κάνουμε, τι θα κάνουμε; Αρπάζω που λες τη warrior και κωπηλατώντας φτάνουμε δώξα τω Θεώ στο λιμάν.....Από τότε την έχουμε πάντα στο σκάφος για έκτακτα περιστατικά...

 

Δοκιμάστε και εσείς δεν θα χάσετε.... :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xεχέ το ξέρω' date='αλλά ψάρωσες κουφαλίτσα ε??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote']

ΟΚ τότε συνεχίζω.....

 

 

 

 

Λοιπόν Αύγουστος του 99 βαρκάδα με το σκάφος γνωστού παρέξω από εδώ τον κόλπο μας......

 

Ένας ξάδερφος είχε μια jackson warrior αν θυμάμαι καλά και την πήρε μαζί για να παιξουμε στο σαλονάκι του σκάφους....

 

 

 

 

Ξαφνικά μένουμε από καύσιμα.....

:(

 

 

 

 

Τι θα κάνουμε, τι θα κάνουμε; Αρπάζω που λες τη warrior και κωπηλατώντας φτάνουμε δώξα τω Θεώ στο λιμάν.....Από τότε την έχουμε πάντα στο σκάφος για έκτακτα περιστατικά...

 

Δοκιμάστε και εσείς δεν θα χάσετε.... :wink:

 

 

 

Αυτό μόνο ??? έκανα δώρο στη γυναίκα μια,βάζει τις καρφίτσες της στους μαγνήτες για να μη τους χάνει....είναι άψογη μιλάμε....ώχ τα χάπια με στέλνουν για νάνι.....αν με μπινελικιάσετε θα το δώ αύριο.....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπιασες ΤΟ θέμα....

JACKSON WARRIOR

 

Εμένα δε μου πολυαρέσουν αλλά αν πάλι δε με αυταπατά ο υποχθόνιος νους μου,ο Michael-Abbott είναι πολύ φαν(ελπίζω να μην του χει πάρει τόσο πολύ τα μυαλά η ibanez όμως γιατί το βλέπω μόνος μου να μένω!!!

 

Michael όρμα!!

 

Συνέχεια αύριο και από εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπιασες ΤΟ θέμα....

JACKSON WARRIOR

 

Εμένα δε μου πολυαρέσουν αλλά αν πάλι δε με αυταπατά ο υποχθόνιος νους μου' date='ο Michael-Abbott είναι πολύ φαν(ελπίζω να μην του χει πάρει τόσο πολύ τα μυαλά η ibanez όμως γιατί το βλέπω μόνος μου να μένω!!!

 

Michael όρμα!!

 

Συνέχεια αύριο και από εμένα[/quote']

Είμαι και εγώ μαζί σας (τα 'παμε σε πμ ρε Sam)

 

Τώρα που το λες όμως δεν ήταν warrior αλλά kelly....Nαι ναι καλά θυμάμαι...(μία σου και μία μου :P )

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν καίτε μια jackson στο τζάκι,συνιστώ να βγάζετε πρώτα τις χορδές...δέν πάει καιρός που καίγοντας μιά δίπλωσε χαφνικά και πέταξε τα αποκαίδια έξω.....τελικά γαμώτο ούτε για το τζάκι δεν κάνουν ... ??

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου