Προς το περιεχόμενο

Ελληνικο manual για VG-88 και GP-10


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολη την ομαδα!!!

Θελω την βοηθεια σας για αυτα τα δυο manual.Ψαχνω αρκετο καιρο αλλα σε λαθος "τοπο" μαλλαν!!Eλπιζω καποιος απο ολους σας να μπορεσει να δωσει την λυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τα λεφτά είναι για να τα τρώμε, όχι για να τα δίνουμε για μεταφράσεις manual όπως μας υποχρεώνει ο νόμος".

 

Και μετά πέρασε ο οδοστρωτήρας των online μαγαζιών, και λιωμένοι από κάτω του σκούζανε κάτι γραφικά για τον ελληνικό έλληνα καταναλωτή της ελλάδας, που πρέπει να στηρίξει ελληνοπρεπώς τα ελληνικότατα ελληνογενή ελληνικά μαγαζιά.

 

Έχω πάρει στα χέρια μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ μηχανήματα από τα μέρη μας  και δεν βρήκα ΠΟΤΕ ελληνικό manual. Ψέματα, πρέπει να βρήκα κάνα δυο φορές σε ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΑ amateur μηχανήματα, μαζικής κατανάλωσης, που έκανα δώρο στα πιτσιρίκια.

 

Οπότε φίλε μου, χωρίς να ξέρω για τα συγκεκριμένα μηχανήματα το παραμικρό, δε θα κράταγα και την αναπνοή μου μέχρι να βρω ελληνικό manual. Αν έχεις συγκεκριμένες απορίες, γράψε τις εδώ και θα απαντηθούν. Αν πάλι δε βγάζεις άκρη γενικά τι να πω, προσπάθησε με το αγγλικό, βρες κάνα βίντεο online, μάθε αγγλικά στο φινάλε  ;D ευκαιρία είναι  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου