Προς το περιεχόμενο

Ηχοαπορροφηση


philippe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαίρομαι που γέλασες, γιατί αστειευόμουν.

Δεν ήθελα να σε θίξω, απλά αφ'ενός δεν είπες συγκεκριμένα τι ψάχνεις, κι αφ'ετέρου (μάλλον) δεν έκανες ένα search στα ήδη υπάρχοντα topics για την ηχοαπορρόφηση.

 

Στο θέμα μας. Τι ακριβώς ψάχνεις;

 

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που γέλασες' date=' γιατί αστειευόμουν.

Δεν ήθελα να σε θίξω, απλά αφ'ενός δεν είπες συγκεκριμένα τι ψάχνεις, κι αφ'ετέρου (μάλλον) δεν έκανες ένα search στα ήδη υπάρχοντα topics για την ηχοαπορρόφηση.

 

Στο θέμα μας. Τι ακριβώς ψάχνεις;

 

8)[/quote']

Ναι αλλα δυστυχως το χιομορ σου εισαι κακης ποιοτητας

Αφενος δεν ειδες τον τιτλο του θεματος και αφετερου δεν ξερεις απο το θεμα οποτε μην απαντας αν δεν εχεις κατι να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, για το χιούμορ μου το δέχομαι, και no hard feelings.

 

Είμαι όμως περίεργος αν θα καταλάβει κανείς, χωρίς περαιτέρω στοιχεία, τι ακριβώς ζητάς. Γι'αυτό σου είπα, γράψε κάποιες επιπλέον πληροφορίες.

 

Φιλικά 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ' date=' για το χιούμορ μου το δέχομαι, και no hard feelings.

 

Είμαι όμως περίεργος αν θα καταλάβει κανείς, χωρίς περαιτέρω στοιχεία, τι ακριβώς ζητάς. Γι'αυτό σου είπα, γράψε κάποιες επιπλέον πληροφορίες.

 

Φιλικά 8)[/quote']

 

Παλι καλα που το καταλαβες

 

Αν σου ελεγα οτι ηδη εχω παρει προσωπικα μηνυματα με την απαντηση που ηθελα θα σου εφευγε η περιεργια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραίο σύστημα. Ποστάρουμε μία ακατάληπτη ερώτηση και συνεννοούμαστε μέσω πμ.

 

Αρχίζω:

 

Μπασάκι καλό: Παιδια παιζει πουθενα κανα φθηνο;

 

Μην τολμήσετε να με ρωτήσετε λεπτομέρειες, ούτε πολλά πολλά αστειάκεια γιατί δεν είμαι εδώ για να χάνω την ώρα μου. Μόνο πμ. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Ώρες γραφείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο σύστημα. Ποστάρουμε μία ακατάληπτη ερώτηση και συνεννοούμαστε μέσω πμ.

 

Αρχίζω:

 

Μπασάκι καλό: Παιδια παιζει πουθενα κανα φθηνο;

 

Μην τολμήσετε να με ρωτήσετε λεπτομέρειες' date=' ούτε πολλά πολλά αστειάκεια γιατί δεν είμαι εδώ για να χάνω την ώρα μου. Μόνο πμ. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Ώρες γραφείου.[/quote']

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σωστός πάντως 8)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο σύστημα. Ποστάρουμε μία ακατάληπτη ερώτηση και συνεννοούμαστε μέσω πμ.

 

Αρχίζω:

 

Μπασάκι καλό: Παιδια παιζει πουθενα κανα φθηνο;

 

Μην τολμήσετε να με ρωτήσετε λεπτομέρειες' date=' ούτε πολλά πολλά αστειάκεια γιατί δεν είμαι εδώ για να χάνω την ώρα μου. Μόνο πμ. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Ώρες γραφείου.[/quote']

 

Το οτι ο φιλος προτιμησε να μου απαντησει μεσω pm ηταν προσωπικη του βουληση και ενεργεια,εγω δεν εγραψα πουθενα ''παρακαλω μονο pm''

ενα αυτο,δευτερον αν ειστε ανιδεοι (λεγοντας ακαταληπτη) προβλημα σας, υπαρχουν και σοβαροι εδω μεσα που απαντανε αυστοχα, τριτον και τελειωνω, το ειπα και πριν, οτι το χιομορ μερικων ειναι πολυ κακης ποιοτητας ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου