Προς το περιεχόμενο

Ηχοαπορροφηση


philippe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά έλεος!!!Παρακολουθώ το noiz εδώ και πολύ καιρό και πάντα παρατηρούνταν διάφοροι διαξιφισμοί,που όμως τις περισσότερες φορές ήταν γόνιμοι.. εδώ όμως και κάποιες μέρες στο φόρουμ έχει πάρει μια περίεργη τροπή η επικοινωνία των μελών...όλο καυγάδες και άτομα που αρπάζονται με το παραμικρό...Χαλαρώστε λίγο!

Το συγκριμένο thread δε με αφορά, πάντα καλοπροαίρετα είναι τα σχόλια που κάνω(το λέω για να μη με πυροβολήσει κανεις!!), κυρίως γιατι δε θέλω να δω το Noiz από ιδιαίτερα αξιόλογο φόρουμ(που με έχει βοηθήσει πολύ - αν και έχω λίγα posts 8) ) να καταντήσει "αρένα"!

 

Λίγο χιούμορ δε βλάπτει..! :wink:

 

Φιλικά :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Καλά' date=' εγώ το πήγαινα πιο σουρεάλ το πράγμα... :roll:

 

Γαμώτο, είμαι άσχετος με μπάσα (ξέρω 3-4 μόνο :oops: 8O ), ειδάλλως είμαι μέσα.

 

edit: Απ' την άλλη σκέφτομαι "ΟΚ, είπε μια παπαριά ο Φελίπε, ας μη συνεχίσουμε και το κάνουμε κώλο το θέμα"

 

Πάει γέρασα... :cry:

 

Ναι ... καλά λες. Όχι πολύ σουρεάλ. Γι αυτό το γύρισα στο παιχνίδι των 10 ερωτήσεων. Θα είχαμε ξεφύγει στη σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας....8)

 

--------------------

Πίσω στην υπο-ενότητά μας:

 

Για να τελειώνουμε, επειδή είσαι ανίδεος (ομολόγησες χωρίς ντροπή ότι ξέρεις μόνο 3-4) και παραλίγο να μου φας το χρόνο άσκοπα δες για να ενημερωθείς (και μετά να μιλάς):

http://en.wikipedia.org/wiki/Bass_guitar

 

By the way, σκεφτόμουν αυτό το Martin στα δεξιά.

 

Σαν κομοδίνο με χορδές δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way, σκεφτόμουν αυτό το Martin στα δεξιά.

 

Ούτε μία στο εκατομμύριο... 8O :D

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε philippe, πιστέυω πως η αντίδραση σου ήταν λιγάκι υπερβολική.. Παρακολουθώ το forum κάτι λιγότερο απο χρόνο και από το καλοκαίρι που έγινα μέλος, ο rhythm ήταν ένας απο τους πρώτους που μου απάντησαν κ με βοήθησαν, είτε με pm είται στα threads.. κι αυτό το λεω διότι πιστεύω πως η πρόθεση ήταν πράγματι να βοηθήσει.. Τώτα το αν εσένα δε σου ταιριάζει το χιούμορ του είναι τελείως άλλη ιστορία, την οποία και δέχομαι... Όπως έκανε και ο ίδιος άλλωστε.. Δεν υπάρχει όμως λόγος εκνευρισμού μιας και το μόνο που ζήτησε ήταν πληροφορίες για να βοηθήσει.... :wink:

 

Φιλικα...

 

 

 

¶σχετο αλλά εγώ όντως γέλασα... :oops: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να μη φευγουμε απο το θεμα ...... ποσα τετραγωνικα ηχοαπορροφηση θελεις ....τι ειδους ηχοαπορροφηση ? γιατι η ηχοαποροφηση θελει ολοκληρη κατασκευη για να επιτευχθει .....

ww.dus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι υλικά θες να βάλεις, μόνος σου θα κάνεις την δουλεία και άλλα πολλά!!!

 

Οπότε κατάλαβες και το πνεύμα της απάντησης του Μπομπ; (Ωχ sorry δόκτορος ήθελα να πω :oops: :oops: :oops:)

 

Και να γινόμαστε και λίγο πιο συγκεκριμένοι στις ερωτήσεις, δεν χαλάει κανέναν. Μάλλον τους ίδιους βοηθά, καθώς θα πάρουν και τις κατάλληλες απαντήσεις!!! :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοωντας τετραγωνικο εννοω το ηχοαπορροφητικο υλικο που ειναι σα σφουγκαρι με πυραμιδες ,στον νακα που ρωτησα το ειχαν 5 ευρω το τετραγωνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μη μπερδευομαστε ....βαζοντας αυτο το υλικο η καποιο παρομοιο το μονο που θα καταφερεις ειναι να μην εχει αντανακλαση ο ηχος στους τοιχους .....κατα τα αλλα θα ακουγετε πιο εξω οπος και πριν βαλεις την "μονοση" ......ψαξε στο forum για ηχομονοση και θα βρεις πολλες απαντησεις και σε μελοντικες ερωτησεις σου

ww.dus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο αναφερθηκα στην ηχοαπορροφηση και οχι στην ηχομονωση,δε με ενδιαφερει να μην ακουγομε,με ενδιαφερει ανα ακουγετε σωστα ο ηχος χωρις ανακλασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου