Προς το περιεχόμενο

Ηχοαπορροφηση


philippe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτος απο τον Νακα (που κατα τη γνωμη μου ειναι μεγαλος απατεωνας) μπορεις να πας σε καποια αποθηκη με μονοτικα υλικα να ρωτησεις ......

ww.dus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εκτος απο τον Νακα (που κατα τη γνωμη μου ειναι μεγαλος απατεωνας) μπορεις να πας σε καποια αποθηκη με μονοτικα υλικα να ρωτησεις ......

 

Δεν είναι αποδεκτοί τέτοιοι χαρακτηρισμοί όταν δεν είναι επώνυμοι και δε συνοδεύονται από νομικά τεκμήρια. Αυτός που εσύ λες "απατεώνα" έφτιαχνε μουσικούς στη χώρα όταν εμείς είμασταν ακόμη μία ιδέα στη κρεβατοκάμαρα των γονιών μας. Πες τον ακριβό, πες τον μη-ανταγωνιστικό, πες ότι δεν τον συμπαθείς, αλλά μη τον λες απατεώνα. Ας προσέχουμε λίγο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον νακα που ρωτησα το ειχαν 5 ευρω το τετραγωνικο

 

Τι πάχος όμως; :roll:

 

(Πάντως ψάξε αλλού, πχ σε αποθήκη με μονωτικά υλικά. Και μείνε μακριά από Praktiker. Εκεί οι τιμές είναι φαρμακείο)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο εγραψα "κατα τη γνωμη μου" γιατι οι γνωμες ειναι πολλες ...ο καθενας εχει και μια .....ας τις ακουμε ολες και ας κραταμε αυτες που θελουμε ...

ww.dus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ο νάκας δεν έχει ηχοαποροφητικό υλικό...κάτι άλλο παίχτηκε...

Καλά είναι εκτός από γνώμες να μοιραζόμαστε και γνώσεις όμως που δεν έχει και ο καθένας απο μια διαφορετική για το ίδιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου