Προς το περιεχόμενο

Ποτό και live...


cooltzi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένας φίλος μου drummer με ρώτησε κάποτε αν έχω παίξει ποτέ πιωμένος....... Η απάντηση ήταν:

-ΠΑΝΤΑ!!! χαχαχα

 

Εμείς πίνουμε και στις πρόβες για να είμαστε σε φόρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα loooooool!

Θυμάμαι μια περίοδο που το συκώτι μου ήταν να το παραδώσω στην NASA να το θάψει, αλλά οκ, τώρα είμαι (πιό) καλό παιδί! :)

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τς Τς...Οι δικοί μου(το συγκρότημα),δεν πίνουν ποτέ στα live,πόσο μάλλον στις πρόβες...ΦΛΩΡΟΙ!!!(Ελπίζω να μην το διαβάσει αυτό ο Στέφανος,χεχε...).Είμαι ο μόνος "αλκοολικός" του συγκροτήματος!!! Υ.Γ.1:Από αρχαιοτάτων χρόνων(π.χ.Bluesmen,Τζαζίστες),οι μουσικοί πάντα έπιναν...πολύ. Υ.Γ.2:Απορώ πως ο Zakk Wylde δεν κατουριέται με τόσες μπύρες,ώστε να διακόψει το live.Αν βρήκε κάνα κόλπο να το πει και σ'εμάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα απο τα χειρότερα είναι να προσπαθείς να πιείς με μέτρο γιατί κάνεις τα φωνητικά και παίζει να γίνεις ρεζίλι και δίπλα σου να βλέπεις τον κιθαρίστα στην ηλεκτρική να κατεβάζει τ' αντερά του.....!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου