Προς το περιεχόμενο

Tι έχετε να πείτε; Απόψεις.


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, VangelisV είπε

@vagelism νομίζω είσαι λίγο μπερδεμένος, ποια καριέρα της Βανδή αφού λες ότι έχει χάλια ρεπερτόριο? 

 

Το Νοράκι δεν ξέρω τι είναι.

παλι εισαι συγκαταβατικος .. Ουτε κουφος ειμαι ουτε μπερδεμενος.

Χαλια ρεπερτοριο για τα δικα μου γουστα...αλλα το Rex δεν το γεμιζεις φιλε μου με τα δικα μου γουστα.

 Η λιστα που παρεθεσα αφορα τις προσωπικες μου εκτιμησεις για αυτους τους τραγουδιστες.

Αν ομως σταματησω να εκφραζω προσωπικες αποψεις..και παω στο συνολικο - ειναι ολοι εξαιρετικοι στην δουλεια τους {για αυτο κ υπαρχουν}

p.s

λιγη προσοχη με τα επιθετα φιλε μου - κουβεντουλα κανουμε. Και δεν τα ξερεις μονο εσυ.

 

Επεξεργασμένο από vagelism
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VangelisV είπε

Ότι να ναι. Βαριέμαι να συνεχίσω. 

καλυτερα 

γιατι περα απο προσωπικες επιθεσεις  και εριστικοτητα η επιχειρηματολογια σου εμενα να δεις πως με κανει κ βαριεμαι.

καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sharpshooter είπε

Ακριβώς ότι λέει ο superfunk.

Το προϊόν καθορίζεται από τη ζήτηση και μόνο.

Ο ιδιαίτερα καλλιεργημένος ελληνικός λαός, απαιτεί αντίστοιχη μουσική επένδυση🤣

Οι Rush στη Ελλάδα ή θα διαλυόντουσαν στα 20... ή θα το γύρναγαν σε μπουζουκο-ψυχεδέλεια για τα προς τo ζην😂

 

Έχω γνωστό κοντινό πρόσωπο, συνθέτη/παραγωγό με αμέτρητες τεράστιες επιτυχίες λαϊκές και σκυλαδικές.

Όσο έγραφε "κανονική" ποιοτική μουσική τα άκουγε μόνος του, μετά την αναγκαστική στροφή στην "ποιότητα" έκανε χρυσούς δίσκους και radio hits σε όλα τα 80s και 90s.

 

 

Αυτο ειναι το καλυτερο τραγουδι του 2018 ,εχει ακριβως 8.314 HITS (τα 314 ειναι δικα μου...🙂) και μια και μιλαμε για ΤΑΛΕΝΤΑ και ΦΩΝΕΣ μιλαμε για ΤΟ ταλεντο και ΤΗΝ φωνη 

 

 

 

αΦτο ινε το ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΟ τραγουδι του 2018 εχει 18.000.000 hits

 

 

 

θετε τιποτα αλλο?

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Αυτο ειναι το καλυτερο τραγουδι του 2018 ,εχει ακριβως 8.314 HITS (τα 314 ειναι δικα μου...🙂) και μια και μιλαμε για ΤΑΛΕΝΤΑ και ΦΩΝΕΣ μιλαμε για ΤΟ ταλεντο και ΤΗΝ φωνη 

 

 

 

αΦτο ινε το ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΟ τραγουδι του 2018 εχει 18.000.000 hits

 

 

 

θετε τιποτα αλλο?

 

 

 

και φυσικα η Κατερινα δεν ειναι νεα...

ειναι στο ρανταρ μου εδω κ 20 χρονια..

απο αυτο {σε σκηνοθ Λανθιμου}

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vagelism είπε

και φυσικα η Κατερινα δεν ειναι νεα...

ειναι στο ρανταρ μου εδω κ 20 χρονια..

 

 

 

 

Το οτι δεν ειναι η δημοφιλεστερη τραγουδιστρια  καλλιτεχνης στην Ελλαδα εδω και...20 χρονια απλα αποδεικνύει το επιπεδο της μεσης αισθητικης της χωρας......:classic_sad:

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Το οτι δεν ειναι η δημοφιλεστερη τραγουδιστρια  καλλιτεχνης στην Ελλαδα εδω και...20 χρονια απλα αποδεικνύει το επιπεδο της μεσης αισθητικης της χωρας......:classic_sad:

 

 

 

Το Ρινάκι έχει απλά μια καλή φωνούλα αφού δε γεμίζει το Ρεξ. Όταν φτάσει να κάνει καριέρα σαν τη Βανδή έλα να τα ξαναπούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

 

Το οτι δεν ειναι η δημοφιλεστερη τραγουδιστρια  καλλιτεχνης στην Ελλαδα εδω και...20 χρονια απλα αποδεικνύει το επιπεδο της μεσης αισθητικης της χωρας......:classic_sad:

 

 

 

Eιμαστε τσιφτετελοχωρα κ το ξερεις.

Οποιος επιλεγει αλλο χωρο απλα δεν ειναι αρκετος καλος.

Τι να πουμε για την Μαντω?

Οι φωνητικες δυνατοτητες της Αλεξιας?

Εχουν περασει εξαιρετικες φωνες απο την Ελλαδα που απλα δεν...λογω μουσικων ..αποψεων.

Εγω  θα ειμαι χαρουμενος αν η Κατερινα {με αυτο το ρεπερτοριο} ..βρηκε τον κοσμο της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μη το παιδεύουμε πολύ το πράμα,

ποιότητα και Έλληνας δεν πάνε μαζί.

Η Κατερίνα είναι φοβερή αλλά θα τη φάει και αυτήν η μαρμάγκα, εκτός και αν το γυρίσει σε σκυλοπόπ πεταξει και λίγο κώλο και πάει μόνο του μετά🤣

Εδώ βασικά αν δεν είχε τα αρχαία και τα νησιά που είναι πόλος έλξης τουριστών, δημιουργώντας ιδανικό προορισμό για διακοπές, 

θα είχε πέσει μεγάλη πείνα.

Το επίπεδο είναι Βηρυτός και κάτω, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου