Προς το περιεχόμενο

ENA ΛΥΠΗΡΟ ΘΕΜΑ


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολοι δεν εχουμε μια κρυφη ελπιδα;Η ειμαι ο μονος;

 

Αρκεί να μην είναι η κινητήρια δύναμη' date=' γιατί μετά αρχίζει η παρακμή και τα βροχηδόν χαστούκια.[/quote']

Συμφωνω.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε harisexp μπορεις να βγαλεις καποια λεφτα απο δισκογραφια με τετοια μουσικη , αλλα μη φανταζεσαι τρελλα λεφτα. χαρτζιλικι.

Αυτο βεβαια θα γινει μεσω ξενων labels και πωληση κυριως μεσω διαδικτυου , αλλα και απο κανονικα καταστηματα στο εξωτερικο, που ειναι εξειδικευμενα στο ειδος σου .

Ενδεικτικα αναφερω , ενας φιλος μου εβγαλε γυρω στα 800 ευρω απο πωλησεις σε δισκοπωλεια(βυνιλιο μονο , οχι cd ) και ιντερνετ , φυσικα στο εξωτερικο.

 

χρηματα υπαρχουν σαν dj (αν παραγεις μουσικη και αν παιζεις και μουσικες αλλων φυσικα), αλλα δεν ειναι σοβαρα χρηματα , γιατι ακομη και αν χτυπησεις καμια καλη τιμη για κανενα παρτυ θα τα φας ολα στην διαδικασια προωθησης του παρτυ.

αν θες λεπτομερειες να ρωτησω τον φιλο μου , γιατι οπως καταλαβες απο τον τροπο που τα εγραψα παραπανω δεν τα γνωριζω απο "πρωτο χερι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιαδηποτε παραπανω πληροφορια θα ηταν χρησιμη, ευχαριστω :)

Μηπως θα πρεπει να συσπειρωθουμε περισσοτερο εδω στο noiz για αυτο

το θεμα;Νομιζω οτι ειναι ενδιαφερων, και με λιγη αισιοδοξια οσο γινεται :wink:

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου