Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άντε να έρθουν στην Ελλάδα για να σταματήσει να με βρίζει συστηματικά όλη η παρέα μου επειδή τους έχω δει (οι AcDc εννοώ, για τους RHCP δεν με ενδιαφέρει καθόλου).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να έρθουν στην Ελλάδα για να σταματήσει να με βρίζει συστηματικά όλη η παρέα μου επειδή τους έχω δει (οι AcDc εννοώ, για τους RHCP δεν με ενδιαφέρει καθόλου).

 

Ακριβώς το αντίθετο :D Όχι ότι πεθαίνω κιόλας για rhcp, αλλά ψήνομαι τρελλά να τους δω..... Να έρχονταν οι floyd ήταν όντως το ζήτημα...... Paul McCartney....... γμτ, κρίμα να μην τον έχω δει ποτέ live...... brian may...... απλά είναι και μεγάλοι σε ηλικία και σε λίγο θα μας πουν αντίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

acdc

άκουσα ότι κάτι ετοιμάζεται γι αυτούς αυτό το καλοκαίρι.....

αμήν και πότε Παναγία μου!

 

μη βιαστείτε να μου την πείτε..... :D

ήταν οι ίδιοι που μου έλεγαν για Metallica πέρσι τέτοιον καιρό..... ;)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια...

 

Παίδες οι rhcp δεν πρόκειται να έρθουν!! Δεν έχετε βαρεθεί να ακούτε την ίδια καραμέλα κάθε χρόνο? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια...

 

Παίδες οι rhcp δεν πρόκειται να έρθουν!! Δεν έχετε βαρεθεί να ακούτε την ίδια καραμέλα κάθε χρόνο? :P

 

πες τα ρε noizy...καθε χρονο τα ιδια....για να δεις το αγαπημενο σου συγκροτημα πια σ αυτη τη γ**ωχωρα πρεπει να ξενιτευτεις...δεν υπαρχει αλλη λυση!!!οσο πιο νωρις το καταλαβουμε τοσο το καλυτερο...

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου