Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμενα οι πηγες μου λενε πως η ΠΑΕ Ηρακλης θα φερει τους Arctic Monkeys για να γιορτασει την νικη επι της Ξανθης!Forza Iraklara!!

 

By the way, ο Kiedis Ηρακλης ειναι..Το λεγε στο βιβλιο του: Scar Tissue, σελ 256

 

(απλα ελεος με τα ποδοσφαιρικα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι  ειμαι ....Πειραιωτης  ;D

 

δώστε καρμα στον dkall.....του αξίζει.....

το νοιζ είναι βαζελοκρατούμενο και αφαιρεί κάρμα από τους ολυμπιακούς.....ΑΙΣΧΟΣ!

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

 

ποια άλλη ομάδα έχει γιορτάσει τα 100 χρόνια ιστορίας της?  :P (Ελλάδα μιλάμε πάντα)

 

Μα φυσικά η Πανιωνιάρα... ;D ;D ;D

 

[spam mode_on]Spiegate είσαι πανιωνάρα???!!![spam mode_off/]

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

 

ποια άλλη ομάδα έχει γιορτάσει τα 100 χρόνια ιστορίας της?  :P (Ελλάδα μιλάμε πάντα)

 

Μα φυσικά η Πανιωνιάρα... ;D ;D ;D

 

[spam mode_on]Spiegate είσαι πανιωνάρα???!!![spam mode_off/]

Η "βασικη" μου ομάδα είναι προφανής,αλλά μπορώ να πω ότι χαίρομαι περισσότερο όταν κερδίζει η Πανιωνιάρα ή η Ηρακλάρα(ειδικά άμα μιλάμε για Ευρώπη) ;) ;)(τολμώ να πω πως τον Ολυμπιακό τον έχω ψιλοβαρεθεί..)

 

ΥΓ:Προς αποφυγή παρεξηγήσεων...ακόμα βλέπω γαύρο και πιστεύω πως ο Τάσος ο Πάντος είναι ο καλύτερος παίχτης που έχει πατήσει το πόδι του στον πλανήτη

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

 

ποια άλλη ομάδα έχει γιορτάσει τα 100 χρόνια ιστορίας της?  :P (Ελλάδα μιλάμε πάντα)

 

Μα φυσικά η Πανιωνιάρα... ;D ;D ;D

 

[spam mode_on]Spiegate είσαι πανιωνάρα???!!![spam mode_off/]

Η "βασικη" μου ομάδα είναι προφανής,αλλά μπορώ να πω ότι χαίρομαι περισσότερο όταν κερδίζει η Πανιωνιάρα ή η Ηρακλάρα(ειδικά άμα μιλάμε για Ευρώπη) ;) ;)(τολμώ να πω πως τον Ολυμπιακό τον έχω ψιλοβαρεθεί..)

 

ΥΓ:Προς αποφυγή παρεξηγήσεων...ακόμα βλέπω γαύρο και πιστεύω πως ο Τάσος ο Πάντος είναι ο καλύτερος παίχτης που έχει πατήσει το πόδι του στον πλανήτη

 

Μπράβο καλά κάνεις!!! :)Μας κατάστρεψε ο λούστης ο διαιτητής βέβαια με την Galatasaray αλλά ο ιστορικός θα επιζήσει!!! :D

 

Και για να επιστρέψω στο θέμα...ο Παναθηναικός έχει κάνει κάπιοα ανακοίνωση για το θέμα ???

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα...

 

Από τη σημερινή συνέντευξη Τύπου / Παρουσίαση εκδηλώσεων για τον εορτασμό των 100 χρόνων του Παναθηναϊκού!

 

"Η ιστορική μας έδρα, είναι ταυτισμένη εκτός από το ποδόσφαιρο και με τη μουσική και ειδικότερα με σημαντικές συναυλίες.

 

Μια σειρά μεγάλων ονομάτων, όπως οι Rolling Stones, ο Bob Dylan, ο Lou Reed, ο David Bowie, οι Cure, o James Brown, οι Black Sabbath και δεκάδες άλλοι έχουν χαρίσει μοναδικές μουσικές στιγμές, σε χιλιάδες Αθηναίους που τους παρακολούθησαν.

 

Στα πλαίσια των εορτασμών για τα 100 μας χρόνια, ένα πολύ μεγάλο όνομα που ΔΕΝ έχει εμφανιστεί ποτέ στην Αθήνα θα συνεχίσει αυτή τη μεγάλη παράδοση και στο δεύτερο «πράσινο» αιώνα!

 

Τη συναυλία θα «ανοίξει» ιστορικό αγγλόφωνο συγκρότημα της Αθήνας που «σχηματίστηκε» στις κερκίδες της Λεωφόρου!"

 

 

 

Οι φήμες για τους peppers (ξανά)φουντώνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συναυλία θα «ανοίξει» ιστορικό αγγλόφωνο συγκρότημα της Αθήνας που «σχηματίστηκε» στις κερκίδες της Λεωφόρου!

 

Last drive??  ;D

ΜΑΚΑΡΙ!!! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου