Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έρχονται και αυτοί για τα ... ένσημα; :P

Πλάκα κάνω' date=' ελπίζω όντως να έρθουν (και να μην μας ... γδάρουν...)...

:roll: :roll: :roll:[/quote']

 

ξερεις ποιο ειναι το θεμα εδω?οι τιμες δεν εχοθν να κανουν τοσο με το τι ζηταει η εκαστοτε μπαντα αλλα ποσο καπελωνει ο εκαστοτε αεριτζης ελληνας διοργανωτης.

ενταξει,οχι οτι δε ζητανε αρκετα αλλα παιζει πολλυυυυυυυυ καπελωμα.

και για να γλυτωσουν οσο το δυνατοβν περισσοτερα απο τοπ καπελωμα κλειονουν κ χαλια χωρους με σαθρες προδιαγραφες (βλεπε tool)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουαούυυ...Και σημερα έλεγα σε μια φίλη μου ότι δεν προκειται να δεί ποτε της live τους RHCP....

 

Παντως fleamail se έχω σε μεγάλη εκτίμηση και έτσι και αποδειχθεί ότι δεν θα έρθουν....

 

Θα δείς τι θα πάθεις....:lol::lol::lol::lol:

 

 

BTW μου έφτιαξες την μερα.... :lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα οι Chili Peppers στην Ευρώπη κοστίζουν 1.500.000 ευρώ για το όλο show

 

 

Παιδιά Μη σας πάρω και στο λαιμό μου, οι πληροφορίες μιλάνε για 5 στάνταρ συναυλίες στα Βαλκάνια! Η 2 ανακοινώθηκαν είδη για Βελιγράδι και για Ουντίνε. Τώρα αν μέσα στις άλλες 3 δεν είναι και η Ελλάδα... τότε Μπανανία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι περίεργος να δω την τιμή στο εισητήριο που θα βάλουν οι έλληνες διοργανωτές... Στοιχιματίζω ότι για κάποιον που μένει Β. Ελλάδα θα συμφέρει να πεταχτεί κανά Βελιγράδι να τους δει παρά να κατέβει Αθήνα. Από τότε που έμαθα για την ασύλληπτη τιμή των 25 (εικοσι-πέντε) ευρώ που στίχοισε πέρσυ το εισητήριο για Depeche Mode στη Σόφια, όλα πλέον τα περιμένω. ¶σε που κάτι τέτοιες βαλκανικές χώρες είναι μακράν πιο μπροστά σε φεστιβάλς (και με μεγάλα ονόματα) σε σχέση με την Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι περίεργος να δω την τιμή στο εισητήριο που θα βάλουν οι έλληνες διοργανωτές... Στοιχιματίζω ότι για κάποιον που μένει Β. Ελλάδα θα συμφέρει να πεταχτεί κανά Βελιγράδι να τους δει παρά να κατέβει Αθήνα. Από τότε που έμαθα για την ασύλληπτη τιμή των 25 (εικοσι-πέντε) ευρώ που στίχοισε πέρσυ το εισητήριο για Depeche Mode στη Σόφια' date=' όλα πλέον τα περιμένω. ¶σε που κάτι τέτοιες βαλκανικές χώρες είναι μακράν πιο μπροστά σε φεστιβάλς (και με μεγάλα ονόματα) σε σχέση με την Ελλάδα...[/quote']

 

Στο βελιγράδι οι φήμες λένε για 30 ευρώ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Περισσότερα νέα από Βελιγράδι:

 

Την Κυριακή 4 Μαρτίου ξεκινάει η προπωληση εισητηρίων για τη το Green Festival στην Indjija της Σερβίας, μια πόλη 40km έξω από το Βελιγράδι, στο οποίο Headliners είναι οι Red Hot Chili Peppers.

 

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να προμηθευτούν εισητήρια από το http://www.ticketline.co.yu το site έχει και Αγγλικά! Η τιμή του εισιτηρίου, παρακαλώ καθίστε......

 

25 ευρώ!

 

Φήμες λένε για τους Foo Fighters ως co-headliners αλλά δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμη.

 

Εισητήρια θα πωλούνται και σε επιλεγμένα σημεία στη Σερβία, Σκόπια, Βοσνία, Κροατία, Σλοβενία, Βουλγαρία, Ουγγαρία, Ρουμανία, Αυστρία, Τσεχία, Σλοβακία και Ιταλία. Φυσικά την Ελλάδα δεν την υπολογίζουν στο target group τους, όπως δεν τους υπολογίζουμε ποτέ κι εμείς.

 

Να προσθέσω για τους ενδιαφερόμενους που σκέφτονται να μεταβούν με αυτοκίνητο. Η καλύτερη διαδρομή είναι από Θεσσαλονίκη μέσω Σκοπίων και από εκεί στη Σερβία καθώς έχει τον καλύτερο δρόμο, απόσταση 680km, η διαδρομή είναι 8 ώρες με μέση ταχύτητα τα 100km την ώρα. Eπίσης υπάρχει και γρηγορότερος δρόμος μέσω Σερρών και Βουλγαρίας (χωρίς ταλαιπωρία στα σύνορα) αλλά οι Βουλγάρικοι δρόμοι είναι άστα να πάνε και η διαδρομή έχει πολύ βουνό.

 

Η αμόλιβδη αυτή τη στιγμή στα Σκόπια και στη Σερβία κοστίζει γύρω στα 0.55 με 0.65 λεπτά. Επίσης οι τιμές στα ξενοδοχεία 3-4 αστέρων στο Βελιγράδι είναι από 40 ευρώ το δίκλυνο τη βραδιά. Και τέλος 1 ευρώ είναι περίπου 80 δινάρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μακάρι και δεν πιστεύετε ρε παιδιά??

 

Το φεστιβάλ έχει κλείσει... :roll:

 

https://tickets.redhotchilipeppers.com/index.php?location=eu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου