Προς το περιεχόμενο

Bob Sponge Rocks!!!


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος τον ξαναπεί γκέουλα' date=' θα του κόψω τα οπίσθια (που λέει και ο σύντροφος Ανευλαβής! ) :evil:[/quote']

Ετσι!!!!!Και εγω μαζι σου!Βγηκε καποιος πετυχημενος και ωραιος,και αμεσως ολοι οι ανασφαλεις αντρες τον βγαλανε αδελφη!!!

Εγω παντως καθε βραδυ κοιμαμε σε ενα κουτι τετραγωνο μπας και βγαλω ακι εγω γωνιες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το εχει δηλωσει ο δημιουργος του πως ειναι γκει. Καθως και ο Πατρικ. Επισης εχει δηλωσει πως ολα αυτα τα επισοδια δημιουργηθηκαν με σκοπο στο τελος ο πατρικ να σκοτωσει τον Μπομπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δειτε ωραιον αντρα.... αμεσως να τον πειτε gay.... Ζηλιαρηδες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχει δηλωσει ο δημιουργος του πως ειναι γκει. Καθως και ο Πατρικ. Επισης εχει δηλωσει πως ολα αυτα τα επισοδια δημιουργηθηκαν με σκοπο στο τελος ο πατρικ να σκοτωσει τον Μπομπ..

 

 

Θα σε σκοτώσω! Πρόσεχε πως τα πετάς έτσι αυτά τα φιλερς! Κάθε σ/κ στις 11.00 στέκομαι μπροστά στο σταρ για να μην χάσω τις εξελίξεις και να δω τι έγινε παρακάτω!

Πάει τα κατέστρεψες όλα τώρα.... Ο κόπος μιας ζωής.... τα όνειρα....

 

Στο μεταξύ το ξαναλέω: Κάποιος να διορθώσει τον τίτλο. Spongebob είναι, όχι Bobsponge

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου