Προς το περιεχόμενο

Vlx5 vs Resolv 65a


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την φτηνή κατηγορία τα HS-50 είναι καλά ηχεία. Θα τα πρότεινα από τα μικρά krk ας πούμε που παίζουν στην ίδια τιμή. (380€ με 420€ δεν είναι 100€, αλλά είναι σημαντική διαφορά για να αγοράσεις από internet).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Yamaha HS 50 από Θωμά 318 ευρώ

http://www.thomann.de/gr/yamaha_hs50m.htm

 

Yamaha HS 50 από Νάκα 418 ευρώ

http://www.nakas.gr/ (άνοιξέ το μόνο με IE 5.0 και πάνω)

 

¶ρα είναι πολλά...

100 ευρώ η διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμαν με αυτον τον Θωμα...μπορειτε να βρειτε καλυτερες τιμες και σε καταστηματα εδω περα...και οχι,δεν δουλευω σε κανενα απο αυτα :lol: :lol: :lol:

ακομα ομως και 50 ευρω π.χ. να βρειτε πιο ακριβα κατι σκεφτειτε και αλλα πραγματα οπως το service.την υποστηριξη ή τι ταλαιπωρια θα φαει καποιος αν του ερθει ελαττωματτικο προιον....και ποσο πιο ακριβα θα το εχει πληρωσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ταλαιπωρία; Που θα τα στείλω πίσω κατ΄ευθείαν, δίχως να μου πουν τίποτα; Και πιο service; Μην ανοίγεις θέμα τώρα. Έχει συζητηθεί πολλές φορές. Και για πες κανά μαγαζί πιο φθηνό, για να ξέρουμε να πηγαίνουμε εκεί και όχι στον γερμανό.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ταλαιπωρία; Που θα τα στείλω πίσω κατ΄ευθείαν' date=' δίχως να μου πουν τίποτα; Και πιο service; Μην ανοίγεις θέμα τώρα. Έχει συζητηθεί πολλές φορές. Και για πες κανά μαγαζί πιο φθηνό, για να ξέρουμε να πηγαίνουμε εκεί και όχι στον γερμανό.[/quote']

 

Δεν παίζει να βρεθεί πιο φτηνό από το Θωμά ... Και μιλάω για τα περισσότερα προϊόντα, τώρα αν βρεις το τάδε εξάρτημα ή κάτι μεμονωμένο ΟΚ, αλλά στο 90% ο Θωμάς θα είναι πιο φτηνός... Και είναι απλή αριθμητική, ή 'οικονομίες κλίμακος' όπως το λένε και καλά αν δεν κάνω λάθος.

 

Ο Θωμάς αγοράζει και πουλάει μεγάλη ποσότητα, οπότε μπορεί να ρίξει και την τιμή αγοράς, και το κέρδος ανά κομμάτι ακόμα, και πάλι να 'σκοτώνει'..

 

Εγώ το έχω αποδεχτεί, απλώς μέχρι ένα (μικρό σχετικά) ποσοστό είμαι διατεθειμένος να αγοράσω από κανά μικρό μαγαζάκι εδώ (και δε μιλάω για ληστές όπως Ν$κ$ς, Στ$λλ$ς κλπ) - και όποτε περνάω να λεω μια καλημέρα και να έχω και 1-2 συμβουλές... Και τουλάχιστον να ζήσει και κανένας εδώ πέρα...

 

Ωραίο θα ήταν να έχουμε εμείς έναν Θωμά και να αγοράζουν οι Γερμανοί από εδώ πέρα, αλλά τρέχα γύρευε ...

 

 

Gute Nacht :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κι εγώ αν είναι μικρή η διαφορά από εδώ θα πάρω. Ούτως ή άλλως με διαφορά 10e πήρα την καρτούλα μου και με 20e το μιντι κλαβιε μου. Αλλά όταν βλέπω κάτι τιμές στα ύψη......

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω καποια καταστηματα...δεν θελω ομως να κανω διαφημιση εδω...οποιος θελει ας με παρει στο ****** να του πω prive... :lol: :lol: :lol:

παντως να σας πω οτι κατα γενικη ομολογια(ξενα περιοδικα,διαφοροι ηχοληπτες,τα αυτια μου :lol: :lol: κ.τ.λ....) τα καλυτερα ηχει σε αυτες τις κατηγοριες τιμης ειναι τα samson rubicon 6a....trust me...εχουν πολυ ισσοροπημενο ηχο,με ribbon αντι για tweeter :wink: :wink: ... kai κατεβαινουν περιπου ως τα 55hz....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω καποια καταστηματα...δεν θελω ομως να κανω διαφημιση εδω...οποιος θελει ας με παρει στο ****** να του πω prive... :lol: :lol: :lol:

παντως να σας πω οτι κατα γενικη ομολογια(ξενα περιοδικα' date='διαφοροι ηχοληπτες,τα αυτια μου :lol: :lol: κ.τ.λ....) τα καλυτερα ηχει σε αυτες τις κατηγοριες τιμης ειναι τα samson rubicon 6a....trust me...εχουν πολυ ισσοροπημενο ηχο,με ribbon αντι για tweeter :wink: :wink: ... kai κατεβαινουν περιπου ως τα 55hz....[/quote']

 

re musictech kai gw mazi sou,sumfwnw me osa les gia to ribbon klp klp alla pia h sugrisimothta?kanoun diplasia timh sto exoteriko kai sthn ellada!

 

Kai ta MACKIE HR824 kata th gnwmh mou einai polu kalutera apo ta YAMAHA HS80M..alla de nomizw oti axizei na to 8esw etsi..

 

filika panta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου