Προς το περιεχόμενο

Ταχυτητα σε κλασσικη


plusyear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως καταλαβαίνεις το να γράψει ο καθένας και να λέει εγώ στο 100,εγώ στο 120 κι εγώ στο 160,δεν νομίζω να σε βοηθάει ιδιαίτερα...Κάθε κλίμακα έχει ειδική δυσκολία,σύμφωνα με τον τρόπο που μελετάμε...με την έννοια πως πιο γρήγορα παίζονται οι κλίμακες σε μία οκτάβα,απο ότι σε δύο ή σε τρείς οκτάβες..επίσης διαφορές παρατηρούνται αν ανεβαίνεις ή κατεβαίνεις μια κλίμακα.Αυτά αφορούν τους φυσιολογικούς ανθρώπους,όχι τον paco...

:lol: :lol: :lol:

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως καταλαβαίνεις το να γράψει ο καθένας και να λέει εγώ στο 100' date='εγώ στο 120 κι εγώ στο 160,δεν νομίζω να σε βοηθάει ιδιαίτερα...Κάθε κλίμακα έχει ειδική δυσκολία,σύμφωνα με τον τρόπο που μελετάμε...με την έννοια πως πιο γρήγορα παίζονται οι κλίμακες σε μία οκτάβα,απο ότι σε δύο ή σε τρείς οκτάβες..επίσης διαφορές παρατηρούνται αν ανεβαίνεις ή κατεβαίνεις μια κλίμακα.Αυτά αφορούν τους φυσιολογικούς ανθρώπους,όχι τον paco...

:lol: :lol: :lol:[/quote']

 

το οριοθετω λοιπον :wink:

σε μια ματζορε κλιμακα (κατα Segovia) με 3 οκταβες ανεβοκατεβασμα

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου