Προς το περιεχόμενο

Rockwave 2007 metal-day


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ξαναλεω,ο καθενας εχει την γνωμη του και τα ακουσματα του,μην κραζει ομως οτι δεν του αρεσει...Και εμενα οι Manowar π.χ. δεν μου αρεσουν,να κατσω να τους κραξω?Ουτε οι mastodon.Να αρχισω το κραξιμο?Δεν θα προσβαλει εσενα που σου αρεσουν?Θα εχεις το λογο σου και σου αρεσουν,τελος το σεβομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τπτ ωρέ απλά έχω μια έμφυτη απέχθεια στην metal (παρόλο που σαν μουσική την εκτιμώ...τα καλά της πάντα...) απλα μέχρι τώρα έχουμε 2 στα 2 metal συγκροτηματα που έχουν ανακοινωθεί αντι να γίνει κάνενας πανικός τους style RHCp στην ελλάδα ή BLoc Party και Arctic MOnkeys....Και MAndo DIao...Και metric...και ...αχχχχχχχχ............δεν παίζει να έρθει κανείς...

 

 

Ούτως η άλλως πλάκα έκανα.... 8)

 

+10000

 

Bloc Party στην Ελλάδα.. :roll: παμε να τους απαγάγουμε να τους φέρουμε να παιξουν με το ζόρι; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς σου αρέσει στους Anathema;

Το ότι το γύρισαν στο έντεχνο ελληνικό ροκ;

Σε λίγο θα διασκευάζουν ιωαννίδη ..............

Ε Λ Ε Ο Σ

 

Πάντως αν παίζουν ελληνικό ροκ' date=' το παίζουν καλύτερα από κάθε έλληνα ;)[/quote']

 

ΕΚΤΟΣ από τους Κόρε. Ύδρο. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα α α α α α !!!

Να σχολιασω κ γω λιγο?

Μπα δεν χρειαζεται νομιζω...Πολυ καλο το φετινο συναυλιακο προγραμμα, με ψηνει τρομερα, αρκει να μην παιξει καμια ακυρωση της τελευταιας στιγμης κ βλεπουμε παλι αλλα κι αλλα.

Ελπιζω παντος του χρονου να μην μας ερθουν οι HEADLESS CROSS ft IOMMI.

Παντως οταν μας τελειωσουν τα περασμενα μεγαλεια να δω ποιος θα δωσει φραγκα για να φερει επικαιρα γρουπ..Παντως το 2020 το line up θα ειναι:red hot chili peppers(jump to jungle farewell tour), system of a down(suicide tour), iron maiden (last tour to cemetary),ozzy (a tribute to immortalls tour), wasp karaoke tribute band(xena attacks tour), metallica(analyse this and that tour)..

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το 2020 το line up θα ειναι:red hot chili peppers(jump to jungle farewell tour), system of a down(suicide tour), iron maiden (last tour to cemetary),ozzy (a tribute to immortalls tour), wasp karaoke tribute band(xena attacks tour), metallica(analyse this and that tour)..

 

Nαι ρε γαμώτο...ΤΙ πράγμα είναι αυτό στην ελλάδα...

 

Πάντως...Πέρσυ την indie ημέρα του ROckwAve την χαρηκα πάρα πολύ...Φρέσκα ονομάτα....Νεος κόσμος...Όχι κωλόγερους που το παιζουν πιτσιρικάδες....

 

.no offence πάντα...:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν εγώ πιστεύω πως είναι ένα καλό line up με συγκροτήματα που αρέσουν... εκτός από τους Kinetic που δεν έχω ακούσει...

 

βέβαια περιμένω να μάθω αν θα παίξει κανείς με τους 'tallica ή θα παίξουν μόνοι τους....

 

αλλά στενοχωριέμαι ρε γκαμώτη μου που βλέπω line up σε άλλα ευρωπαικά φεστιβάλ με ΤΑ συκροτήματα και εδώ ελλάντα τίποτα....

 

στο gods of metal στην ιταλία κάθε χρόνο γίνεται χαμός.... τσεκάρετε εδώ και θα δείτε http://www.godsofmetal.it/ )

 

¶σε που πηγαίνει κάθε χρόνο ο αδερφός μου εκεί γιατί σπουδάζει....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρα λοιπον για την ηττα. Ετσι κι αλλιως η didi μας εχει συνηθισει σε τετοιες π@παριες, οποτε τι...καλο line up? Παρτε τα τεραστια @@ του Λωρη:

 

Πηγαιντε στο www.didimusic.gr και πατηστε το "news". Στα αριστερα θα σας βγαλει μια στηλη. Εκει πατηστε την ημερομηνια "25-2-2007". Μετα κοιταξτε οτι υπαρχουν 3ων ειδων εισιτηρια. Στην "25-2-2007" που σας ανοιξε, εχει 2 φωτο. Στην αριστερη φαινεται ενα σχεδιαγραμμα του ξερνα βαιμπ(terra vibe). Ε, κοιταξτε που ειναι τα "φθηνα" εισιτηρια των 50 ευρω......

 

Να με συγχωρειτε για την γλωσσα μου στην πρωτη παραγραφο, αλλα την συγκεκριμενη εταιρια δεν την αντεχω αλλο...

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι γκαμώτο...το μόνο που υπερπαρακαρακωλοκαίγομαι να δώ είναι Sabbath με Dio.ΠΡΕΠΕΙ να τους δω.Αλλά πού να πρωτοδώσεις τα ευρωπουλάκια σου(αν τα βρεις);Εδώ;Στους Metallica;Στο τριήμερο στην Ξάνθη,20-22 Ιουλίου;Έλεος να πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο κ αν προσπαθησετε να με πεισετε ειναι δυνατον καποιος με φθηνο εισητηριο να μην καταφερει με το μαγικο ελληνικο τροπο του ντου κ ξυλο στον ομορφο σεκιουριτα να μπει στη ζωνη των ακριβων? Εδω θυμαμαι οτι καποιοι περυσι πηγαν με φωτοτυπιες κ περασανε αερα ενω καποιοι αλλοι περασανε με το γωστο βυζοκολομπουτιανο τσιπακι.Παντως εγω προσωπικα θα τα σκασω για να ειμαι ησυχος.

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου