Προς το περιεχόμενο

Rockwave 2007 metal-day


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωχ και κάπου θα ξεκινήσει πόλεμος..... Πες ότι έκανες πλακίτσα σε ικετεύω.... όχι άλλο καμένο thread!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωωωωωωωω θα ανεχτούμε τον κάθε καραγκιόζη και φέτος μέχρι να δούμε τους sabbath

 

:evil: :evil: :evil:

Εγώ μόλις τελειώσουν και οι theater και βγουν oι sabbath θα φύγω.....αμα πια με τους σκατόγερους... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολωγουσταρωωωωω!!!!black Sabath me DIO????Τρελενομαι!!Και για Anathema γουσταρω,για Dream Theatetr επισης!τι να πω?Μετα την περσινη βλακεια επιτελους κατι καλο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μιλώντας,για ακόμα μία χρονιά δεν βλέπω κανένα λόγο να πάω rockwave.Και φέτος κανένα "ρίσκο" όσον αφορά τα ονόματα,χιλιοφερμένες μπάντες+πάντα ότι γουστάρουν οι πολλοί.θα μου πεις,πως θα βγάλει λεφτά η επιχείρηση για σου φέρει το χειμώνα tool(πχ) για να στα ξαναπάρει?!!!μόνο metallica θα πάω που δεν τους έχω δει ποτέ και το έχω απωθημένο,πανάκριβο+κει το εισιτήριο αλλά τι να κάνεις,βρίσκουν και σε πατάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς σου αρέσει στους Anathema;

Το ότι το γύρισαν στο έντεχνο ελληνικό ροκ;

Σε λίγο θα διασκευάζουν ιωαννίδη ..............

Ε Λ Ε Ο Σ

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε συ..δεν ειναι ετσι...Παιζουν φοβερα μελανχολικα!Το Jugdment δεν ειναι δισκαρα?Η το Alternative 4?Οχι και ελληνικο εντεχνο...Αν και ο Ιωαννιδης προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ.Εχει φοβερους μουσικους διπλα του με αποτελεσμα,εκτοσ απο τα γνωστα hitaκια,που μαλλον αυτα ξερεις,μεσα στους δισκους εχει [πολλα αλλα φοβερα και ψαγμενα...Προσωπικη αποψη παντα... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου