Προς το περιεχόμενο

Heavy metal Bass! - έργο τέχνης...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καταπληκτικό όργανο!!! Αλλα ρε παιδιά θα σου φάει τα αριστερά δάχτυλα για να μπορέσεις να παιξεις.

 

Ναι όντως.. Βασικά δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είναι.. Αλλα δε νομίζω να βολεύει και πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο απλωστρα, ή κρεμαστρα οπως το ειδα εγω, εχει και μια ακομη πρακτικη εφαρμογη, δουλευει και ως πριονι με τα ταστα να προεξεχουν ετσι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε ξεκολλήστε!!!!!!Δεν είναι για να το πάρεις να πας να δουλέψεις μεροκάματο!!!! :wink: :wink: :wink: (Μάλλον, νυχτοκάματο...)

Σιγά μην κάνουμε και εργονομική ανάλυση.

Κόσμημα είναι όχι εργαλείο... Είναι για να παίξεις 10 λεπτά μία στις τόσες, να βγάλεις κανένα περίεργο ήχο, και κατά τα άλλα να το έχεις να το χαζεύεις.

 

Είναι ότι πιο εμπνευσμένο σε design αντικείμενο έχω δεί τον τελευταίο καιρό. :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αχά!!!!!

Καλά το ήξερα. έψαξα λίγο στην αποθήκη και.....

SANY1183.JPG

 

Κώστα, έχεις ηλεκτροκόλληση MIG? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Δεν κάνω καθόλου πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πανέμορφο ρε τρελλαμένε....πολύ θα γούσταρα μια κιθάρα τόσο τεχνοκρατικά μινιμαλιστική...πολύ όμορφο...αποκλείεται να έχει ήχο μούφα...περίεργο ίσως,αλλά μούφα όχι....τι κρίμα να μη παίζω μπάσσο...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μισό λεπτό...άν πρόκειται να παίξετε,καταργήστε τις χορδές....προτείνω έξη δέσμες λειζερ με τους ανάλογους μετατροπείς....και όταν τελειώσει να παίξω κι εγώ λιγάαακι..... 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου