Προς το περιεχόμενο

G3


SamTheRipper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε σας άρεσε' date='αφού δεν έβαλαν τίποτα δικό τους.Γούστα είναι αυτά όμως.[/quote']

 

sam τι εννοεις λεγοντας οτι δεν εβαλαν τιποτα δικο τους;

 

Kοίτα το smoke on the water.Εκεί δεν παίξανε το δικό του σόλο,τ άντερά τους παίξανε!Ενώ το little wing το έπαιξαν ΣΧΕΔΟΝ όπως είναι(ε δεν άντεχαν να μην την κάνουν τη μ@λ@κία τους!)

 

λοιπον επειδη θα τρελλαθω ακουσε την εκτελεση του jimi hendrix ή ακομα και του stevie ray vaughan και ξαναπες μου αυτο που ειπες τωρα..γιατι το κομματι οχι απλα το αλλαξαν..το ξ@#λιασαν..

 

μονο ο satriani το σεβαστηκε λιγο(ενταξει το ατομο το χει τι να λεμε τωρα) αλλα τον πηρε η μπαλα και αυτον(οπως και τον vai πιστευω),οταν ο αλλος ο καφρος αρχισε να κοπαναει στο γαμο του καραγκιοζη ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!γαμω την harmonic minor δηλαδη...

 

πω πω και να ηταν ο hendrix καπου εκει..ψηλα και να τους ακουγε..θα ειχαμε σιγουρα την ανασταση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γαμω την harmonic minor δηλαδη...

 

Χωρίς να έχω δει το video.... Το τσάκισε στα τρίηχα εε; :lol: 8)

 

ασε :lol: :lol: και οχι μονο...παρεσυρε και τους αλλους και κοπανουσαν και οι 3 μαζι συγχρονως...μιλαμε για το αλλο ακρο σε σχεση με το αλλο κορυφαιο G3 με τον eric johnson που επαιζαν ολοι αυτα που ...επρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμω την harmonic minor δηλαδη...

 

Χωρίς να έχω δει το video.... Το τσάκισε στα τρίηχα εε; :lol: 8)

 

ασε :lol: :lol: και οχι μονο...παρεσυρε και τους αλλους και κοπανουσαν και οι 3 μαζι συγχρονως...μιλαμε για το αλλο ακρο σε σχεση με το αλλο κορυφαιο G3 με τον eric johnson που επαιζαν ολοι αυτα που ...επρεπε.

 

 

Ενω το Voodoo chile ο χοντρός το έπαιξε καλυτερα πιστεύεις... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω το Voodoo chile ο χοντρός το έπαιξε καλυτερα πιστεύεις... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

καλα εκει και αν ηταν εκνευριστικος..ηθελα να ηξερα τοσα χρονια δεν του περασε ποτε απο το μυαλο να..ψαχτει λιιιγο παραπανω με τις ιδεες του πανω στην φρασεολογια του;ή τωρα τον μονο που τον ενδιαφερει ειναι να παιζει γρηγορα...;προφανως...

ειπαμε σεβασμος για ολο αυτον τον κοσμο που επηρρεασε και καποιες δισκαρες που εβγαλε αλλα..ξεκολλα λιγο ρε μεγαλε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λοιπον επειδη θα τρελλαθω ακουσε την εκτελεση του jimi hendrix ή ακομα και του stevie ray vaughan και ξαναπες μου αυτο που ειπες τωρα..γιατι το κομματι οχι απλα το αλλαξαν..το ξ@#λιασαν..

 

μονο ο satriani το σεβαστηκε λιγο(ενταξει το ατομο το χει τι να λεμε τωρα) αλλα τον πηρε η μπαλα και αυτον(οπως και τον vai πιστευω)' date='οταν ο αλλος ο καφρος αρχισε να κοπαναει στο γαμο του καραγκιοζη ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!γαμω την harmonic minor δηλαδη...

 

πω πω και να ηταν ο hendrix καπου εκει..ψηλα και να τους ακουγε..θα ειχαμε σιγουρα την ανασταση του.[/quote']

 

Πάω (μ)πάσο τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε,ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο.Απλώς,από hendrix δεν ξέρω τίποτα.Ένα τραγούδι έχω ακούσει όλο κι όλο,to little wing.¶ρα μπορεί να έχω και άδικο.:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου