Προς το περιεχόμενο

G3


SamTheRipper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η απόλυτη κακογουστιά στο Little Wing....

 

Σαν το πρωτότυπο είναι μόνο το πρωτότυπο.Ας μήν είμαστε τόσο αυστηροί.Τρείς καταξιωμένοι επαγγελματίες (άσχετα αν ο ένας μου γυρίζει τ'αντερα) έδωσαν το δικό τους χρώμα.Εμένα να φανταστείς με τρέλλανε η εκτέλεση του Monte Montgomery με την ακουστική,που απ'ότι είδα σε πολύ λίγους άρεσε.Είναι αναμενόμενο.Εδώ και οι ίδιοι οι δημιουργοί πολλές φορές "αλλάζουν" τόσο πολύ το δικό τους κομμάτι στο live που λέμε "φτου γαμώτο,η studio version μ'αρεσε περισσότερο.."

 

Ρε Sam ....αφού ξέρεις τελικά ότι θα απαντήσουμε και επι της ουσίας....άσε μας λίγο να χαβαλεδιάσουμε :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απόλυτη κακογουστιά στο Little Wing....

 

Σαν το πρωτότυπο είναι μόνο το πρωτότυπο.Ας μήν είμαστε τόσο αυστηροί.Τρείς καταξιωμένοι επαγγελματίες (άσχετα αν ο ένας μου γυρίζει τ'αντερα) έδωσαν το δικό τους χρώμα.Εμένα να φανταστείς με τρέλλανε η εκτέλεση του Monte Montgomery με την ακουστική' date='που απ'ότι είδα σε πολύ λίγους άρεσε.Είναι αναμενόμενο.Εδώ και οι ίδιοι οι δημιουργοί πολλές φορές "αλλάζουν" τόσο πολύ το δικό τους κομμάτι στο live που λέμε "φτου γαμώτο,η studio version μ'αρεσε περισσότερο.."

 

Ρε Sam ....αφού ξέρεις τελικά ότι θα απαντήσουμε και επι της ουσίας....άσε μας λίγο να χαβαλεδιάσουμε :lol: :lol:[/quote']

 

Χαχαχα!

Εμένα πάντως μου άρεσε αν και δε χωνεύω κανέναν από τους τρεις.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε σας άρεσε,αφού δεν έβαλαν τίποτα δικό τους.Γούστα είναι αυτά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε σας άρεσε' date='αφού δεν έβαλαν τίποτα δικό τους.Γούστα είναι αυτά όμως.[/quote']

 

sam τι εννοεις λεγοντας οτι δεν εβαλαν τιποτα δικο τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αυτή η αρκούδα(=malmsteen)... γύρω το 0:35, αμέσως να σκάσει το lick του, μπρρρρ τι'ναι αυτός ρε ? :) :)

Τέσπα δεν είναι κακό... Αν ο Satch ήταν μόνος του, περισσότερο feel θα είχε...Γνώμη μου πάντα :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απόλυτη κακογουστιά στο Little Wing....

 

+1.000.000..αισχρό..

 

 

Η απόλυτη κιόλας...Γιατί ρε Τάσο τι δεν σου άρεσε;;(τίποτα θα μου πεις :lol: .Eγω βγάζω κόκκινη μόνο στον χοντρό ο οποίος έπαιξε πάλι λίιιιιγες νότες παραπάνω :lol: :lol: :lol: :lol: )

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω βγάζω κόκκινη μόνο στον χοντρό ο οποίος έπαιξε πάλι λίιιιιγες νότες παραπάνω :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

3.800 να τ'αφήσω??? :lol: :lol: :lol:

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω βγάζω κόκκινη μόνο στον χοντρό ο οποίος έπαιξε πάλι λίιιιιγες νότες παραπάνω :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

3.800 να τ'αφήσω??? :lol: :lol: :lol:

 

Βάλε άλλες 200 να είμαστε στρόγυλλοι :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε σας άρεσε' date='αφού δεν έβαλαν τίποτα δικό τους.Γούστα είναι αυτά όμως.[/quote']

 

sam τι εννοεις λεγοντας οτι δεν εβαλαν τιποτα δικο τους;

 

Kοίτα το smoke on the water.Εκεί δεν παίξανε το δικό του σόλο,τ άντερά τους παίξανε!Ενώ το little wing το έπαιξαν ΣΧΕΔΟΝ όπως είναι(ε δεν άντεχαν να μην την κάνουν τη μ@λ@κία τους!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου