Προς το περιεχόμενο

Τι τρώτε σήμερα/τώρα?


gmoukou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, shelter είπε

 

Φτιαχνω πολλές γιατι μοιράζω σε όλη την πολυκατοικία και πολλες φορες μου ζητάνε κιολας.

 

 


Μπας και υπάρχει κανα ελεύθερο διαμέρισμα για ενοικίαση σε εσάς - και υπόγειο μου κάνει 

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, shelter είπε

Έτσι και αλλιώς εκει που εχουν παει οι τιμες της μπραντας

Άστα και βραστά...από τότε που τα ανακάλυψαν οι πλούσιοι Κινέζοι και η ζήτηση είναι δέκα φορές μεγαλύτερη από την προσφορά.....

Ευτυχώς στη Μαδρίτη τα είχαν μόνο 11 ευρώ ,εδώ είδα ότι είναι στα 17.

Καλά τα.. μεγάλα έχουν φτάσει στα 80-100 ευρώ το ένα... είπαμε ρε Σουλα αλλά όχι κι έτσι.....

Βέβαια μη νομίζεις ότι καπνίζω συστηματικά...μόνο σε διακοπές και μόνο την θερινή περίοδο καπνίζω έτσι κι αλλιώς....και συνήθως ταπεινά Toscanelos...   :)

Πάντως αν μου πέσει στα χέρια καλό κουβανικό,τα περισσότερα στην Ελλάδα είναι μουφα,δεν θα το περιφρονησω

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Άστα και βραστά...από τότε που τα ανακάλυψαν οι πλούσιοι Κινέζοι και η ζήτηση είναι δέκα φορές μεγαλύτερη από την προσφορά.....

Ευτυχώς στη Μαδρίτη τα είχαν μόνο 11 ευρώ ,εδώ είδα ότι είναι στα 17.

Καλά τα.. μεγάλα έχουν φτάσει στα 80-100 ευρώ το ένα... είπαμε ρε Σουλα αλλά όχι κι έτσι.....

Βέβαια μη νομίζεις ότι καπνίζω συστηματικά...μόνο σε διακοπές και μόνο την θερινή περίοδο καπνίζω έτσι κι αλλιώς....και συνήθως ταπεινά Toscanelos...   :)

Πάντως αν μου πέσει στα χέρια καλό κουβανικό,τα περισσότερα στην Ελλάδα είναι μουφα,δεν θα το περιφρονησω

 

Μουφα δε θα το έλεγα. Αν τα παίρνεις από εκεί που πρέπει. Τώρα για τις τιμές πονεμένη ιστορία.... θρεντ ολόκληρο.

 

Και εγώ αποφάσισα να αντικαταστήσω τις καλές συνήθειες με καλές. Είναι φθηνότερες.

31 λεπτά πριν, MarLog είπε


Μπας και υπάρχει κανα ελεύθερο διαμέρισμα για ενοικίαση σε εσάς - και υπόγειο μου κάνει 

Αυτή τη στιγμή δεν παίζει κάτι. Εκτός από ένα διαμέρισμα που το έχει μια γριά που μένει Θεσσαλονίκη αλλά δεν το δίνει με τίποτα. Κοιτούσα να το πάρω εγώ, αλλά εκτός από εμένα έχουν φάει άκυρο άλλοι 4 που ξέρω και λογικά θα έχει και άλλους που δεν ξέρω.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyros Delta είπε

Αυτό έμεινε από την ψαρουκλσ🤣 

IMG_20230913_183921.thumb.jpg.f2e996fd0bf4b0be6611d02761a8f5ec.jpg

 

Με στεναχωρεις ρε φιλε, φρεσκο ψαρι δεν πρεπει να μενει…μου τρεχουν τα σαλια

Το κορμι μου το χω χτισει με ποτα, φαγητο ισα για το συνδιασμο, τοσο οσο πρεπει…

Αλλα με το φρεσκο ψητο αλανιαρικο ψαρι ( η ταπεινη σαρδελα αγαπημενη μου) οι ισορροπιες αλλαζουν…🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nklshp είπε

Με στεναχωρεις ρε φιλε, φρεσκο ψαρι δεν πρεπει να μενει…μου τρεχουν τα σαλια

Το κορμι μου το χω χτισει με ποτα, φαγητο ισα για το συνδιασμο, τοσο οσο πρεπει…

Αλλα με το φρεσκο ψητο αλανιαρικο ψαρι ( η ταπεινη σαρδελα αγαπημενη μου) οι ισορροπιες αλλαζουν…🤣

Συνηθως σπιτι, δεν προλαβαινω να βγαλω φωτο…

IMG_0221.jpeg

IMG_0274.jpeg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου