Προς το περιεχόμενο

χορδες DR,λενε τιποτα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δοκίμασα ένα σωρό μάρκες τελευταία, και επιστρέφω στις Elixir. Τα χέρια μου ιδρώνουν πολύ και μονο αυτές αντέχουν. Δηλαδή τι αντέχουν... Σαν καινούργιες είναι...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για πεστε μου και εμενα ρε παιδια για τις elixir γιατι δεν εχω ιδεα για αυτες τις χορδες,μηπως βρω και εγω το φως μου...

 

Σε μπλε σακουλάκι φίλε, στο νάκα 15 ευρώ. Δεν τις φέρνουν πολλά μαγαζιά. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μπλε σακουλάκι φίλε, στο νάκα 15 ευρώ. Δεν τις φέρνουν πολλά μαγαζιά. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις!  ;)

 

 

7.Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Εσύ μας έμαθες την 7η εντολή Λάμπρο...

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μπλε σακουλάκι φίλε, στο νάκα 15 ευρώ. Δεν τις φέρνουν πολλά μαγαζιά. Δοκίμασε και δεν θα χάσεις!  ;)

 

 

7.Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Εσύ μας έμαθες την 7η εντολή Λάμπρο...

 

 

 

μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση

 

Ο φίλος μας ρώτησε να μάθει. Δεν του το είπα με το ζόρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος μας ρώτησε να μάθει. Δεν του το είπα με το ζόρι...

 

Είσαι απίστευτος!!! ;D ;D

 

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...

 

Εγώ παραδίνομαι... ;) ;D

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω! Έπρεπε να γίνω διτσηγόρος. Μπορώ να υποστηρίξω και κάτι που δεν πιστεύω....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάμπρο, ελπίζω να είσαι φοιτητής Νομικής. Αν όχι, δώσε εξετάσεις το συντομότερο. Σε περιμένει ...λαμπρή καριέρα (και) στη δικηγορία...

 

 

edit: LOOOOOLLL!!!  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάμπρο, ελπίζω να είσαι φοιτητής Νομικής. Αν όχι, δώσε εξετάσεις το συντομότερο. Σε περιμένει ...λαμπρή καριέρα (και) στη δικηγορία...

 

edit: LOOOOOLLL!!!  ;D ;D ;D ;D

 

Δεν είμαι, και ούτε θα ήθελα να γίνω, αλλα η γιαγιά μου είναι δικομανής. Έχει κάνει 35 δικαστήρια μέχρι στιγμής για χωράφια κλπ και δεν έχει χάσει ούτε ένα, μόνη της, χωρίς δικηγόρο. μπορεί να τσίμπησα το γονίδιο!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου