Προς το περιεχόμενο

Σκέψεις περί μπάλας και όχι μόνο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

..πάντα μισούσα το ποδόσφαιρο κι εξακολουθώ....χαίρομαι που είμαι παντελώς άσχετος...

Eμένα μου αρέσει να παίζω αλλά όχι να παρακολουθώ.Έτσι όπως έχει γίνει η όλη φάση με το ποδόσφαιρο τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Αυτο που δεν εχει το Ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι παιδεια (και κατα

συνεπεια γενικοτερη παιδεια,οχι μονο αθλητικη)..

Πεταει ο Κοκκαλης ενα "θα παρουμε champion's league" και ψαρωωωωνουν οι της θυρας 7 και φανατιζονται χειροτερα,το κακο ομως ειναι οτι παιρνει και

αλλους η μπαλα.Για να μην αναφερω τις εφημεριδες.Καθε χρονο τα ιδια"εδεσε η ομαδα","στην προετοιμασια το κλιμα ηταν φανταστικο","ετοιμαζομαστε για θεαματικο ποδοσφαιρο" και τα φρυδια μου κουνιουνται..

Να καταλαβουμε,οτι ο Κοκκαλης και ο καθε Κοκκαλης,ειναι επιχειρηματιας,και θελει να βγαλει λεφτα.Εγω παιδια ειμαι γαυρακι,( :lol: ) και κραζω την ομαδα χειροτερα απ ολους!Plus,με εκνευριζουν οι κολλημενοι οπαδοι,οτι χρωμα κι αν ειναι αυτοι.

Λες και παιρνουν ποσοστα,ρε λουστη μου..Χαλαρωστε(οχι εσεις!) ποδοσφαιρο ειναι,παιχνιδι,ψυχαγωγια,διασκεδαση.Οκ,να μην παιζουμε και σαν αδερφες,αλλα να υπαρχει το αθλητικο πνευμα και οι στιγμες που

χαιρομαστε ολοι να βλεπουμε στα γηπεδα. :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ κοίταξες έστω το προηγούμενο ποστ μου;

Δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα τι θέλει να πει ο ποιητής... :roll:

 

Ίσως το ότι επειδή απάντησα, λόγω της βαρεμάρας μου, μέσω της γρήγορης απάντησης, η οποία δεν έχει εμοτικονς παρεξήγησες το πνεύμα; Γράψε βλακεία, συγνώμη, δεν ξαναγράφω από την γρήγορη απάντηση. Τι άλλο να πω δλδ; Σιγά μην κάτσω να πάρω στα σοβαρά και για πάνω από 1 ώρα ζητήματα όπως το ποδόσφαιρο! Χαβαλές να γίνεται την δευτέρα με όσους βλέπω και τπτ άλλο....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι το ελληνικο πρωταθλημα παει απο το κακο στο χειροτερο και αντι αυτοι που το παιζουν οτι νοιαζονται για το καλο των ομαδων τους να κανουν κατι, ριχνουν ενα παραμυθι (και καλα εχουμε στοχους) και καποια ζωα (γιατι περι ζωων προκειται) τσιμπανε, φανατιζονται και γεμιζουν τα γηπεδα (και την τσεπη των μεγαλοπαραγοντων).

Επιτελους πρεπει να πεσουν λεφτα στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Και οχι μονο απο τις 2-3 αντε 4 και καλα μεγαλες ομαδες. Απο ολες. Θελουμε ριζικη αλλαγη, μπας και δουμε ποτε την μπαλα που παιξανε χτες η Λιβερπουλ με την Μπαρτσελονα, σε ντερμπυ μεταξυ Ολυμπιακου - Παναθηναικου και γουσταρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!! Γιατί ήτανε ωραίο το χθεσινό ματς δηλαδή;;;; 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

 

Πέραν αυτού. Οι οπαδοί είναι κατά βάση ΗΛΙΘΙΟΙ (προφανώς με εξαιρέσεις). ¶νθρωποι που κάθονται σοβαρά και βρίζουν τον χ αντίπαλο επειδή έπαιξε καλά (το οποίο γίνεται συνεχώς, τουλάχιστον εδώ) για μένα είναι μηδενικού επιπέδου. Να βρίζεις τους δικούς σου επειδή παίξανε χάλια το καταλαβαίνω, να κάθεσαι να κατεβάζεις παναγίες στον αντίπαλο που έβαλε ξέρω γω ένα τρίποντο ή ένα γκολ, αυτό για μένα είναι εξωπραγματικό. Σε κάθε περίπτωση προφανώς και υπάρχουν άνθρωποι που δεν υπερβάλουν, είτε γιατί δεν το παίρουν τόσο δραματικά, είτε γιατί έχουν ένα επίπεδο σαν άνθρωποι, και ακόμα κι αν τους πληγώνει ή τους στεναχωρεί μια ήττα ή μια κακή εμφάνιση δεν φαίρονται σαν 12χρονα.

 

Τέλος πάντων, με όσα καταλαβαίνει ο καθένας προχωράει στη ζωή του. Απλά έχει πλάκα που ρωτάμε "μα πώς πετάνε τα τσιγάρα τους στο δρόμο", "γιατί δεν πετάνε τα χαρτόκουτα στην ανακύκλωση" και "γιατί δε στέκονται δεξιά στις σκάλες του μετρό", όταν τα ίδια άτομα παίζουνε ξύλο για τέτοιες βλακείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!! Γιατί ήτανε ωραίο το χθεσινό ματς δηλαδή;;;; 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Δεν το ειδες? ειχε 650 δοκαρια. βεβαια για κακη μου τυχη ειχα δει την κυριακη το ματς μεταξυ Ολυμπιακου και Παναθηναικου και ισως αυτο με επηρρεασε.

Οσο για αυτους που λες, δεν νομιζω οτι μπορω να σχολιασω τιποτα. Απλα καποιοι ανθρωποι δεν θα βαλουν ποτε μυαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειδες? ειχε 650 δοκαρια. βεβαια για κακη μου τυχη ειχα δει την κυριακη το ματς μεταξυ Ολυμπιακου και Παναθηναικου και ισως αυτο με επηρρεασε.

 

:lol: Πιθανότατα :) Είδα λίγο και μου φάνηκε ψιλομάπα. Αν και είδα την επική στιγμή με τις 40 συνεχόμενες ευκαιρίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου