Προς το περιεχόμενο

Harley Benton - DNAfx GiT Pro


fatalv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, χωρίς να ξέρω πολλά για την HB, να πούμε ότι η behringer είναι κολοσσός αυτή τη στιγμή και για να βγάλει όλους αυτούς τους κλώνους συνθς προσέλαβε τη μισή αφρόκρεμα designers του χώρου. Στα ψηφιακά δεν έχει μπει καλά ακόμη και διαβάζω ότι δεν τα πάει και πολύ καλά (φτιάχνει συνέχεια firmware για να διορθώνει bugs). Δεν διαμαρτύρομαι, μια χαρά μας έφτιαξε και ταρακούνησε την αρρωστημένη αγορά vintage ηχων, αλλά δεν νιώθω και τρομερή ασφάλεια ότι το deepmind μου θα δουλεύει απροβληματιστα και αύριο (επιλέγω αυτό γιατί έχει μεγαλο ψηφιακό τμήμα).

 

Σε αυτό το πλαίσιο, μια φτηνή υλοποίηση όπως η πεταλιερα της HB, περιμένω να έχει άπειρα bugs, που μακάρι να ξεπεραστούν γρηγορα. Χωρίς να είμαι γνώστης, έχω "καταλάβει" ότι οι κλωνοποιητες κάνουν reverse engineering στο hardware, αλλά για το software κάνουν δουλειά from scratch. Γενικά, έχω την μπουμερ φοβία για όλα τα αντικείμενα που τρέχουν μέσα από οθόνες ότι θα έχουν ημερομηνία ληξης, οπότε όλα αυτά είναι προσωπική μου άποψη.

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2021 στις 7:26 ΜΜ, FatalV είπε

της ΦΟΒΕΡΗΣ σειρά των custom πεταλιών

φοβερη σειρα?

οπως?
εχω χασει επισοδεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manitsa7 είπε

φοβερη σειρα?

οπως?
εχω χασει επισοδεια?

H HB Custom line σειρά είναι εξαιρετική. Δεν έχει να ζηλέψει πράγματα από πολλές ακριβές εταιρείες. Τσέκαρε τα πετάλια. 
https://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sw=Harley Benton custom line pedals

 

βέβαια, μόνη της η σειρά της JOYO ΟΛΗ, είναι εξαιρετική. Και όπως γνωρίζουμε, JOYO=HB

Επεξεργασμένο από FatalV

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου