Προς το περιεχόμενο

Πόση μνήμη βλέπουν τα Windows


dima

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και κατι αλο συγνομη για τα ορθογραφικα κανω κατι τρελα λαθακια!απλα με κανανε στην μοσχα...καταλαβενετε!!

 

Κανείς μας δεν είναι τέλειος σύντροφε dima! :)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και κατι αλο συγνομη για τα ορθογραφικα κανω κατι τρελα λαθακια!απλα με κανανε στην μοσχα...καταλαβενετε!!

 

Για να είναι πιο ευανάγνωστα όσα γράφεις, αλλά και για να μην αισθάνεσαι άσχημα, βάλε για browser τον Firefox 2. Έχει αυτόματο ορθογραφικό έλεγχο καθώς πληκτρολογείς. :wink:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kwstas79' date=' Lost_Highway. ευχαριστω...!

παντος το θεμα που με προβλιματιζει τελικα δεν ξερει κανενας???(ram)[/quote']

 

Σου έχω απαντήσει για το θέμα που σε απασχολεί πριν αρκετές ημέρες. Τι δεν κατάλαβες;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! για σου! ειδα αυτο που εγραψες....και προσπαθισα να κανω οτι καταλαβα αλλα παλι 3.25 μου διχνει δεν πιγε στα 4!!! συγνωμη αλλα αν θα μπορουσες να μου πεις ακριωος τι να κανω θα μου εκανες μεγαλη εξιπιρετιση!!!και παλι παντος σε ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! για σου! ειδα αυτο που εγραψες....και προσπαθισα να κανω οτι καταλαβα αλλα παλι 3.25 μου διχνει δεν πιγε στα 4!!! συγνωμη αλλα αν θα μπορουσες να μου πεις ακριωος τι να κανω θα μου εκανες μεγαλη εξιπιρετιση!!!και παλι παντος σε ευχαριστω πολυ!

 

Μα φίλε μου, σου είπα ότι δεν θα πάει ποτέ στα 4. Είναι περιορισμός των 32μπιτων Windows. Δεν υπάρχει λύση για αυτό το πρόβλημα, εκτός αν θέλεις να πας σε 64μπιτα Windows, το οποίο όμως θα εμφανίσει άλλα προβλήματα. Βάλτο στην άκρη και προχώρα. Μην ανησυχείς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow!l τα xp βλεπουν μεχρι 4gb...αν γινουν καποιες παρεμβασεις..μπορει και παραπανω....θα επρεπε να βλεπει τα 4...κατι παιζει νομιζω με το motherboard..

...δοκιμασες να κανεις καποιο update sto bios??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow!l τα xp βλεπουν μεχρι 4gb...

 

Γνωρίζω την επαγγελματική σου εμπειρία, αλλά έχω ήδη αυτή τη μνήμη και είδα από πρώτο χέρι ότι δεν την βλέπουν. Η μεγάλη έκπληξη για εμένα είναι ότι δεν την βλέπουν ούτε τα Vista, κάτι που άλλωστε πιστοποιήθηκε από σχετικά άρθρα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου