Προς το περιεχόμενο

audiophile 24/192 πρόβλημα στην αντιγραφή


halfmoon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι και παλι ομως δεν ειναι δινατον γιατι ουτε με το (windows recorder δεν γινεται)γενικως δεν εχωinput signal

px αμα στο qbase κανω add bus sta input chanels στο prozect setup και βαλο και το media player να πεζει δεν θα επρεπε στο μιχερ να μου διχνει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Μπα... Εσύ φταις. :))

Τι του ζητάς του καημένου;

Θέλεις να μοιράσεις τον Asio driver.

Καλό είναι να χρησιμοποιείς 1 πρόγραμμα εγγραφής.

Φρόντισε να τελειώσεις τη δουλειά που κάνεις στο Cubase και μετά ν΄ ανοίξεις το Wavelab για επεξεργασία του στέρεο αρχείου.

Διάβασε το manual. Θα σου λύσει όλες τις απορίες και ταυτόχρονα θα σου μάθει και πολλά ηχοληπτικά θέματα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είσαι οκ μ'αυτο που σου πρότεινε ο Wow!. Tο προβλημά σου όμως δεν είχε καμία σχέση με δυσλειτουργία της κάρτας σου: Start>Programs>Accessories>Entairtainment>volume Control,Options>Properties επιλέγεις Recording πατάς οκ και "τικάρεις" την επιλογή "What U Hear"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:twisted:

να μαι και παλυ......!

μηπος μπορει καπιος που εχει τη 24/96 η την 24/192 να μου πει αν εχει προβλημα με καπιο ενοχλιτικο ηχο(κατι κλικ)_ οταν ανηγει καπιο plugin σε real time sto q base

ευχαρηστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαγώθηκες να τη βγάλεις άχρηστη την κάρτα. Τι επεξεργαστή έχεις και πόση μνήμη;Σίγουρα όχι παραπάνω απο 2Ghz και 256mb ram-και πολλά είπα-.Εγω με την audigy και τώρα πλέον τον core2duo και 1Gb ram δεν έχω κλικς (αν και αύριο παίρνω καινούρια-οοοοοοοολε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p4 στα 3,2 με 1 gyga ram se dual chanel kai 200gyga σκληρο δισκο

οχι και φαγωθικα απλα θελω να λησω ατυτα τα τεχνικα προβληματακια που με απασχολουν

ακομα δεν εχο βρει τι μπορει να φταιει.... :evil:

εχει κανεις τιποτα να μου προτινει :?: :idea:

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να σου πω,οτι μη τα φορτώνεις στην κάρτα αν έχεις σπασμένο cubase ή δεν έχεις βάλει σωστούς drivers ή έχεις παραφορτωμένο το pc σου ή έχεις μαζέψει διάφορα spyware-adware ή όλα τα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ίσως κάνω λάθος,αν όντως τότε έχει κουμπώσει σωστά η κάρτα σου και έχεις κάνει σωστή εγκατάσταση το μόνο που μένει να κάνεις είναι να το ψάξεις με την εγγύηση.Εκτός και αν μου διαφεύγει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου