Προς το περιεχόμενο

Το πιο απλό sequencer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα....

 

Ποιο πιστεύεται είναι το πιο απλό sequencer που παραλληλα να είναι και πολύ ελαφρύ....

 

Δεν θα χρειαστώ midi....ΜΟΝΟ audio θα γράφω και θα τα παίρνω να τα mix-άρω στο cubase ή στο live.....

 

Απλα θέλω να το σηκώνει το παλιό μου pc.

 

(pentium 4 1' date='7 ghz, 512 mb μνημη, windows 2000)[/quote']

 

8O NemOOO το pc σου μπορεί να σηκώσει πολύ παραπάνω απο το πιο απλο και ελαφρύ sequencer. ¶ν νομίζεις οτι σέρνεται που λένε, μάλλον έχεις πολλά βοηθητικά προγράμματα τύπου antivirus η/και spyware να απασχολούν τη cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημέρα....

 

Ποιο πιστεύεται είναι το πιο απλό sequencer που παραλληλα να είναι και πολύ ελαφρύ....

 

Δεν θα χρειαστώ midi....ΜΟΝΟ audio θα γράφω και θα τα παίρνω να τα mix-άρω στο cubase ή στο live.....

 

Απλα θέλω να το σηκώνει το παλιό μου pc.

 

(pentium 4 1' date='7 ghz, 512 mb μνημη, windows 2000)[/quote']

 

Σαν echo της πρώτης ερώτησης μου φάνηκε αυτό :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις επίσης να χρησιμοποιήσεις ενα παλιο Cool edit pro (εκδοση 1 ή 1.5) όπως επίσης και acid ver 4.0 ή και 3.0 ακόμα.

 

απλό οντιο ρεκόρντινγκ, ούτε μιντι ούτε τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι αρχαιολογίες λέτε. Όπως είπε και ο eye Tracktion. Απλό, ελαφρύ, αλλά με πολλές κρυφές χάρες. Ίσως το καλύτερο για αρχή και για προχωρημένες καταστάσεις! Το έχω και είμαι πανευτυχής κάτοχός του!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι αρχαιολογίες λέτε. Όπως είπε και ο eye Tracktion. Απλό' date=' ελαφρύ, αλλά με πολλές κρυφές χάρες. Ίσως το καλύτερο για αρχή και για προχωρημένες καταστάσεις! Το έχω και είμαι πανευτυχής κάτοχός του![/quote']

 

 

magix music studio,ετσι για να μην ειμαστε αρχαιοι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

Δεν συγκρίνεται  με το τραξιον.

 

Σε απλότητα ή και σε δυνατότητες;

 

Υ.Γ. sorry που επαναφέρω το τόπικ. Χτες κατέβασα το demo του Tracktion και το freeware Music Maker και θα με ενδιέφερε η γνώμη όσων τα έχουν χρησιμοποιήσει.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου