Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ενισχυτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομηγυρη!! Θέλω να αγορασω στον ανηψιο μου ενισχυτή κιθαρας για να αντικαταστησει εναν παλιο Marhsall (10-15w) που εχει για μελετη. Το budget μου ειναι στα 150€ (πολυ ευχαριστως θα κοιταζα σε μεταχειρισμενο), ο μικρος (ετων 17) παιζει metal κι εχει και μια μπαντα που τζαμαρουν σε καποιο υπογειο. Προτιμω προτασεις απο ατομα που παιζουν κι οχι απο αστερακια στη σελιδα του Thomann. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://smart.noiz.gr/details.php?id=515229

 

Λίγο πάνω από 200, αλλά είναι το πληρεστερο στην κατηγορία. Πολλές φορές το πετυχαίνει κάνεις και σε χαμηλότερη τιμή.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ακριβώς το μοντέλο που σου προτάθηκε.

 

Εξαιρετικός για τα χρήματα του και τεράστια παραμετροποιήσιμος.

 

Στη συγκεκριμένη αγγελία πωλείται υπερβολικά ακριβά, τα 150 είναι λογική τιμή γι αυτό το μοντέλο

 

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 είναι λογική τιμή για το mK1. Κάνα 200αρι το ΜΚ2. Έχουν πάρει τα πάνω τους δυστυχώς.

 

Με καμία αγγελία για ζήτηση mK1 ίσως βρει κάποιο οικονομικότερο.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός αν θυμάμαι καλα είναι modelling ε; Φαίνεται να έχει 100% ομοφωνία αμέσως στα σχόλια. Θα ασχοληθώ με αυτόν.  Ακόμα και 200€ ακριβός μου φαίνεται όταν καινούριος ξεκινάει στα 265€, στη Γερμανία τουλάχιστον.  Ευχαριστώ παίδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Clb62 είπε

Αυτός αν θυμάμαι καλα είναι modelling ε; Φαίνεται να έχει 100% ομοφωνία αμέσως στα σχόλια. Θα ασχοληθώ με αυτόν.  Ακόμα και 200€ ακριβός μου φαίνεται όταν καινούριος ξεκινάει στα 265€, στη Γερμανία τουλάχιστον.  Ευχαριστώ παίδες!

Έχει πολύ φανατικό κοινό, οι χρήστες είναι ικανοποιημένοι και η Boss έχει πουλήσει άπειρα αντίτυπα.

Η σκέψη μου είναι η εξής. Με budget στα 150 ευρώ είναι δύσκολο να γουστάρει ο μικρός, υπό την έννοια ότι δε θα δει καμία σοβαρή διαφορά σε σχέση με το μηχάνημα που έχει τώρα. Με τον Κατάνα θα δει. 

Επίσης δεν ξέρω που τον βρήκες 265 ευρώ καινούριο Γερμανία. Ο Thomann και όλη η Ελλάδα τον πουλάνε 309 καινούριο 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και γιαυτό θα κοιταξω για τον Κατανα. https://www.musique-shop.de/boss-ampli-guitare-electrique-katana-50-mk2.html?gclid=Cj0KCQjw_viWBhD8ARIsAH1mCd78sVOk01ChUvUXH0-BmPwhU37ULfqxXqyu1MSIDrctXbfRWxhHXpMaAmv4EALw_wcB Εδω τον βρήκα φθηνότερο, απο διαφήμιση βασικά καθως εκανα αναζήτηση στο google. Πανευρωπαϊκά παίζει στα 299€, προφανώς για Ελλάδα το καπέλο των 10€ είναι τα μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Clb62 είπε

Συμφωνώ και γιαυτό θα κοιταξω για τον Κατανα. https://www.musique-shop.de/boss-ampli-guitare-electrique-katana-50-mk2.html?gclid=Cj0KCQjw_viWBhD8ARIsAH1mCd78sVOk01ChUvUXH0-BmPwhU37ULfqxXqyu1MSIDrctXbfRWxhHXpMaAmv4EALw_wcB Εδω τον βρήκα φθηνότερο, απο διαφήμιση βασικά καθως εκανα αναζήτηση στο google. Πανευρωπαϊκά παίζει στα 299€, προφανώς για Ελλάδα το καπέλο των 10€ είναι τα μεταφορικά. 

Στο συγκεκριμένο λινκ βέβαια λένε ότι δεν έχουν απόθεμα και θα έχουν σε 3-4 μήνες 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου