Προς το περιεχόμενο

Ταινιες που εχουν να πουν κατι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

[

Χωρίς πλάκα' date= καλός γιαπωνέζικος θριλεριάρικος κινηματογράφος, δηλαδή RINGU! Καμία σχέση με τις αμερικάνικες παπάρες![/quote]

 

ju-on το πρώτο με chiaki kuriyama ή αλλιώς gogo yubari από κιλ μπιλ (ναι ναι είμαι κεραυνοβολημένος με αυτήν, παρά την μυτούλα της..... :oops: :oops: )

 

dark water (Hono gurai mizu no soko kara)

Chakushin Ari=One Missed Call

Danwiem omen 1 (η προφητεία)

Audition

Kokkuri-san (όταν η ρόδα τσάντα και κοπάνα συναντά τον μπαμπούλα...)

Suicide Club

Uzumaki (για τους πιο splatterολπληκτους)

RIN-NE

 

Και αφήστε τους υπόλοιπους ανά τον κόσμο, να παλεύουν με τα ψέματα που πλασάρουν ως ταινίες!!!

 

 

Kwsta αν μου πεις ότι βλέπεις και ανιμε, δεν θα γλυτώσεις όταν σε πετύχω!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Anime γουστάρω γενικά (αν και δεν είμαι ψαγμένος) και τα κανονικά αλλά και τα "ανώμαλα".

 

 

 

 

 

boukaw7 τι ζώδιο είσαι;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι όχι όχι

 

Αν μου πεις ότι γουστάρεις και evangelion, serial experiments lain, death note (παρά την κοιλίτσα του), ghost in the shell, blood+, elfen lied, school rumble, texhnolyze, bersek, και φυσικά AKIRA αυτό ήταν!!!

 

Μπαμ δικός μας είσαι; Γιαπονεζόφιλος;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πόσο πίσω είσαι; Το 2004 βγήκε η 1η σεζον και το 2006 η 2η.Καμιά σχέση με τις ταινίες. Κλάσεις ανώτερες και με ισάξιο σαουνττρακ.! Μαζί με εβα λειν και ελφεν ότι κορυφή έχει βγει!!!!

 

Μπαμ αναμένω πληροφορίες για το πια έχεις δει!

Σε πμ καλύτερα όμως!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει οne piece μεχρι ενα σημειο(73 επεισοδιο).Μην με κραξεται.Εχω δει την σειρα x-men,και τα δυο anime(την παλια και νεα version).Φυσικα naruto,full metal alchemist.zone of endless,rurouni kenshin,dragonball και αρκετα hentai.κανενα καλο να προτεινεται?Παιδια παλια εδειχνε στο 0-6 ενα ανιμε με ρομποτακια(ο zumaru ειναι ετοιμος!!!)Αν ξερει κανεις πως λεγεται το ανιμε αυτο ας κανει μια καλη να το ανακοινωσει.thanks!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο τωρα.Εχει δει κανεις το kung pow?Στο τελος δειχνει οτι θα εχει συνεχεια,αλλα οσο και αν εχω ψαξει δεν βρηκα κατι.Ξερει κανεις τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου