Προς το περιεχόμενο

Θέλω να πάρω ένα Β3...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γκαστόνε?

Εμ γι' αυτό ρώτησα αν έχει και κανένα axe-fx 3 ο πωλητής.

Μπας και έδινε μαζί δηλαδή και καμιά 335 custom shop που δεν χρειαζόταν.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χωρος μου ειναι μικρος. 10τμ και ολοι οι τοιχοι ειναι πιασμενοι με ντουλαπια ραφια εως το ταβανι. Πολυ χωρο πιανουν οι δισκοι, ευτυχως τα cd ειναι στο σαλονι.

Ειχα ενα τραπεζι γεματο με πληκτρολόγιο το νεκταρ κλπ και ειπα θα βαλω το πλήκτρο. Αλλα ξεχειλισε. Δεν μενει τιποτα. Η οθονη που ειναι με μπρατσο παει στο θεο δεν μενει χωρος για τιποτα. 

Εχω ενα καναπεδακι της πλακας μπας και ερθει κανεις αλλα ειναι μονιμως πιασμενο με διαφορα.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

Ο χωρος μου ειναι μικρος. 10τμ και ολοι οι τοιχοι ειναι πιασμενοι με ντουλαπια ραφια εως το ταβανι. Πολυ χωρο πιανουν οι δισκοι, ευτυχως τα cd ειναι στο σαλονι

 

Να αλλάξεις δωμάτιο φανταζομαι δεν παίζει. Τα βινύλια γιατί δεν τα μεταφέρεις αλλού? 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Ο χωρος μου ειναι μικρος. 10τμ και ολοι οι τοιχοι ειναι πιασμενοι με ντουλαπια ραφια εως το ταβανι.

 

 

Όταν πήγαινες σχολείο, φαντάζομαι ότι η δασκάλα είχε έδρα.

Ε κάτι τέτοιο λέω για να "σηκώσεις το πάτωμα".

Και μετά με μεντεσέδες φτιάχνεις "πόρτες"/ανοίγματα (φαντάσου αμπάρι παλιού πλοίου) για να μπορείς να βάζεις και να βάζεις πράγματα από κάτω.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Να αλλάξεις δωμάτιο φανταζομαι δεν παίζει. Τα βινύλια γιατί δεν τα μεταφέρεις αλλού? 

Ολο το συστημα εφυγε απι τι σαλονι στο χωρο μου για να εχω ελευθερία κινησεων

4 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Όταν πήγαινες σχολείο, φαντάζομαι ότι η δασκάλα είχε έδρα.

Ε κάτι τέτοιο λέω για να "σηκώσεις το πάτωμα".

Και μετά με μεντεσέδες φτιάχνεις "πόρτες"/ανοίγματα για να μπορείς να βάζεις και να βάζεις πράγματα από κάτω.

Δεν θελω να αποθηκευσω. Θελω να χρησιμοποιω

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

Δεν θελω να αποθηκευσω. Θελω να χρησιμοποιω

 

 

Θα σηκώνεις το αμπάρι (μεντεσέδες με χερούλι σε μια "πόρτα" στο πάτωμα, φαντάσου ξαπλωτή ντουλάπα με πόρτα) και θα βγάζεις ότι θέλεις.

Μετά θα το ξαναβάζεις.

Υπάρχει και η λύση μιας ντουλάπας εξωτερικού χώρου για έξω από το δωματιάκι αν υπάρχει βεράντα.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Να αλλάξεις δωμάτιο φανταζομαι δεν παίζει. 

Αυτο το εχω σκεφτει. Κυριως λογω σκαλας. Αλλά πρεπει να βρω δωματιο βολικο εναν οροφο πιο κατω και μονο η ιδεα της μεταφοράς με τρελλαινει. Χωρια οτι παλι μετα απο καποια χρονια θα πρεπει να μεταφερθω στο ισογειο λογω σκαλας ξανα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην αγορά νέου σπιτιού την έχεις σκεφτεί?🤔 Είμαι σίγουρος ότι, αν κοιτάξεις τώρα τις αγγελίες θα ανακαλύψεις ότι το γειτονικό σου σπίτι πωλείται από χτες, και μάλιστα στο 1/3 της αξίας του. Θα διαπιστώσεις δε ότι ο ιδιοκτήτης δίνει δώρο όλα τα έπιπλα. Όταν τελικά αγοράσεις το σπίτι και ανοίξεις το γκαράζ, θα βρεις μέσα ένα ξεχασμένο Leslie 3300, την ξύλινη edition (€3,700).

Ποιος να το περίμενε...😌☘️

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Αυτο το εχω σκεφτει. Κυριως λογω σκαλας. Αλλά πρεπει να βρω δωματιο βολικο εναν οροφο πιο κατω και μονο η ιδεα της μεταφοράς με τρελλαινει. 

Ε κάν'το ρε φίλε, δεν χρειάζεται να μεταφέρεις τα πάντα μονομιάς, πρώτα τα απολύτως απαραίτητα και μετά αποφασίζεις για τα υπόλοιπα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου