Προς το περιεχόμενο

Μetallica in the studio...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά μην περιμένετε πολλά βρε παιδιά. Πάνε αυτοί. Αν ακούσω soad από αυτούς τέρμα' date=' ας το κάψουνε καλύτερα.

[/quote']

 

Καλά ναι,δεν είναι να περιμένεις+τίποτα.Απλά να βγάλουν ένα αξιοπρεπές album,όχι σαν αυτά τα τελευταία,για περισώσουν οτι έχει μείνει από την φήμη τους και να κρατηθούν τα προσχήματα.Όσο για την συνεργασία με τον Rubin,μάλλον απόφαση της εταιρίας είναι,κανένας από τους 2 δεν χρειάζεται τον άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σιγά βρε pmelidis. Τον ξέρω τον ρουμπιν. Γράψε λάθος τον μπέρδεψα με τον μπασίστα τον trujillo και γιαυτό η άκαιρη σύγκριση με newsted :oops: :oops:

(sory αλλά αναμένω κιθάρα και είμαι χαζοχαρούμενος σήμερα)

 

Όσο για τον αν μπορεί να πει στους μετάλικα κάτι, το αφήνω απ' έξω και απλώς θα συμφωνήσω με τον death. Διαφήμιση και τίποτε παραπάνω

 

Αλλά θα προτιμούσα να πέταγαν κανά load παρά καμιά πατάτα σαν τα τελευταία slayer :twisted: :twisted:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά θα προτιμούσα να πέταγαν κανά load παρά καμιά πατάτα σαν τα τελευταία slayer :twisted: :twisted:

 

Το τελευταιο ρε γαυρε το ακουσες?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο το slayer (christ illusion); Απαίσιο... Και έλεγαν ότι γύρισαν στα παλιά και εγώ άκουγα hardcorιες εκεί μέσα! Τσάμπα τα λ7. Ουστ οι παλιόγεροι!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο το slayer (christ illusion); Απαίσιο... Και έλεγαν ότι γύρισαν στα παλιά και εγώ άκουγα hardcorιες εκεί μέσα! Τσάμπα τα λ7. Ουστ οι παλιόγεροι!!

 

Εμενα μ αρεσε παντως, οπως και το προηγουμενο.

Σαν τον Πανουση δεν ειναι ο Rubin??axaxaxaxxaxaxaxa

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Σαν τον Πανουση δεν ειναι ο Rubin??

:D :D :D :D

 

πάντως μακάρι να βγεί κανενα καλό album απο metallica γιατι το 'χουν ξεσκίσει... αλλα δεν το κόβω...

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χαλάκια στην Τρίτη φωτογραφία, περσικά δεν είναι; Πέρα από το ότι θέλω και εγώ ένα… μπορεί να είναι ένα στοιχείο ότι ακολουθούν πιο ανατολίτικες επιρροές σε αυτό το άλμπουμ, δείγμα άλλης μια στροφής της μουσικής πορείας τους, ειδικά μετά τα τελευταία ζιγκ, ζακγ. Ελπίζω να βρουν το σωστό δρόμο… πάντως πέρα από την πλάκα, ελπίζω να δούμε (ακούσουμε για την ακρίβεια) κάτι καλό αυτή τη φορά. ¶ντε με το καλό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ polter το ξέρεις ότι όντως στο νέο τους αλμπουμ θα έχουν ανατολίτικα στοιχεία σύμφωνα με πρόσφατες δηλώσεις του hammett;

 

αν όχι μηπως είσαι ο μάντης Τηρεσίας;;;;;;;;;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου