Προς το περιεχόμενο

Ο Γουίλεμ Νταφόε κατά της Μενδώνη!


SpyrosMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 

 Αν ειναι να το παμε εκει, να μας το ξεκαθαρισει η διαχειριση, να πουμε και μεις τα δικα μας, να κλεισουμε μετα ραντεβου στο παρκινγκ του ΟΑΚΑ κλπ

 

Δεν ξερω τι ειναι το παρκιν του ΟΑΚΑ, καθ οτι ειμαι επαρχιωτης βλαχος.
Εκει πας εσυ και βαζεις το αντισκωριακο λιπαντικο σου???

Φτιαξε κανα σεντονι σε κανα περιεργο θεμα τωρα να πουλησεις αλλου την εξυπναδα και τη μαγκια σου και ασε με εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

 Να τον καλεσουμε στο φορουμ, και αυτος ολο με πολιτικα ασχολουνταν.

Παντως ειναι πολυ αδικο οταν μετεμψυχωενεσαι να χάνεις το ταλεντο ή την τεχνη που ειχες εξελιξει. Δεν πάει ετσι μπροστα η ανθρωποτης.

  • Like 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Παντως ειναι πολυ αδικο οταν μετεμψυχωενεσαι να χάνεις το ταλεντο ή την τεχνη που ειχες εξελιξει.

Οι περισσότεροι άνθρωποι στον πλανήτη, πιστεύουν πως δεν τα χάνεις (μετενσάρκωση λαίμαι). Πως νομίζεις ότι έγραφε ο άλλος συμφωνίες στα 6, βρήκε κανά κλειδοκύμβαλο στο μαιευτήριο;

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Παντως ειναι πολυ αδικο οταν μετεμψυχωενεσαι να χάνεις το ταλεντο ή την τεχνη που ειχες εξελιξει. Δεν πάει ετσι μπροστα η ανθρωποτης.

 

 

 Χμμμ, μουσικαρα, με πολιτικα, μεταμψυχωση, ρε cosdr, μηπως εχεις γραψει καμια οπερα τελευταια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

Παντως ειναι πολυ αδικο οταν μετεμψυχωενεσαι να χάνεις το ταλεντο ή την τεχνη που ειχες εξελιξει. Δεν πάει ετσι μπροστα η ανθρωποτης.

Πρέπει να το τερματίσεις με ένα εικοσαρικο το παιχνίδι. Όχι όπως εγώ το φάιναλ φαητ που πήγαινα μ'ενα πάκο κέρματα, μεσημέρι για να κοιμούνται όλοι, κ ταιζα κοντινιου μέχρι να νικήσω το φάιναλ Μπος. 

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Παντως ειναι πολυ αδικο οταν μετεμψυχωενεσαι να χάνεις το ταλεντο ή την τεχνη που ειχες εξελιξει. Δεν πάει ετσι μπροστα η ανθρωποτης.

Πολύ ενδιαφέρουσα σκέψη! Εξαρτάται από ποια σκοπιά το βλέπει κανείς. Εμένα μου φαίνεται πολύ ωραίο κι αστείο, σαν παιχνίδι.

1 λεπτό πριν, billaraskats27 είπε

Πρέπει να το τερματίσεις με ένα εικοσαρικο το παιχνίδι. Όχι όπως εγώ το φάιναλ φαητ που πήγαινα μ'ενα πάκο κέρματα, μεσημέρι για να κοιμούνται όλοι, κ ταιζα κοντινιου μέχρι να νικήσω το φάιναλ Μπος. 

Α πιλάρα, βλέπω κι εσύ εφάρμοζες πολύπλοκες στρατηγικές σαν κι εμένα.😅

2 λεπτά πριν, manosx είπε

μηπως εχεις γραψει καμια οπερα τελευταια;

Μπορεί να αρχίσει τώρα. Με εμένα λιμπρεττίστα. Πράξη 1η: Go back!

Επεξεργασμένο από Ali Barout
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Cabal, tehkan και double dragon, δευτερο νομισμα ισον αποτυχια

 

 Σφαιρικη μορφωση οχι αηδιες

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 

Α πιλάρα, βλέπω κι εσύ εφάρμοζες πολύπλοκες στρατηγικές σαν κι εμένα.

Εμ τι. Αφού με άρεσε πολύ αλλά ημανε μετριος-καλουτσικος, τι να κάνω; Να το παρατάω στη μέση; Ίδιο πράγμα κ στη μουσική Γιώργη μου. Μόλις βρεθούν εικοσαρικα θα συνεχιστεί το παιχνιδι. Κ καλύτερες κονσόλες θα πάρω, κ τιουτοριαλς κ τσητ θα δω😆. Να το τερματίσω λίγο δυσκολο. Ούτως ή άλλως όλοι το τσογλανι από το δίπλα χωριό που το τερμάτισε στα 12 μ'ενα εικοσαρι θα θυμονταστε ολοι

  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου