Προς το περιεχόμενο

Ο Γουίλεμ Νταφόε κατά της Μενδώνη!


SpyrosMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, manosx είπε

για ποτε φευγουν απο το παραθυρο οι πολιτικες ορθοτητες και οι ταινιες με το ουρανιο τοξο, και ξαναρχιζουν τα ραμπο και τα σβατζενεγκερ.

Χμ, δεν ξέρω γι' αυτό. Είναι όλα μπίζνα. Όσο πουλάει κάτι θα υπάρχει. Κι ο μουσουλμάνος θα σου πουλήσει παναγίτσα με led πολύχρωμα. Δεν πιστεύει στον έτσι, πιστεύει στο ευρώ όμως. Πάνω κάτω αυτή είναι η φάση νομίζω (μπορεί να κάνω και πελώριο λάθος όμως, ελπίζω). Όφελος, κέρδος. Παντού. Τώρα βρε παιδί μου κι εσύ, τι τις θέλεις τις σουίτες και τους κανόνες, πόσοι θα έρθουν να τα ακούσουνε; Δε συμφέρει ούτε να υπάρχεις. Να φύγετε κύριε, να πάτε στο 1750! Πρέπει να ζήσετε κι εσεις; Ε τράβατε δούλέψε, τι να κάνουμε τώρα. Κι έρχεται μετά ο νταφόε και λέει γιατί δεν είστε τόσο της κουλτούρας; Γιατί μας πιέζει η κουλούρα ρε φίλος. Ίσως κάποια στιγμή να βρούμε και το ταυ. Ίσως να βγάλουμε και τον κοσ στο υπουργείο πολιτισμού να δίνει 800 ευρώ μισθό σε όποιον βάζει 2 λούπες στη σειρά 4 φορές το μήνα. 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Φίλε Αλί, δε φταιει ο Νταφο. Του ειπε ο δημοσιοκαφρος "Μας καταργει τα πτυχια η υπουργος" "Α την κα...κια γυναικα" απαντησε. Αμα του έλεγε οτι "θελουμε να παιρνει τα ιδια λεφτα ο δοκτορας με την Πιτσα Νιτσα, τη μεγαλη ηθοποιο" θα απαντούσε "καλά μαλάκες είστε;"

Επεξεργασμένο από manosx
  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Κυρίες και κύριοι... Όπως έλεγε το ρητό: αφήστε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν. Όμως υπάρχουν και τα "άνθη του κακού"... 

 

Δικό σας, αλλά πιστεύω ότι καταλαβαινόμαστε. 

 

https://www.discogs.com/release/1789217-Mountain-Flowers-Of-Evil

Επαναφέρω το θρεντ στα της μουσικής. Σπουδαίος δίσκος, ωραίο γκρουπ. 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω το 81 επαιζα το προϊστορικο πακμαν και ακουγα στο τζουμποξ μπιλυ τζην

  • Like 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manosx είπε

Του ειπε ο δημοσιοκαφρος "Μας καταργει τα πτυχια η υπουργος" "Α την κα...κια γυναικα" απαντησε

Δεν αντιλέγω ότι το ερώτημα ήταν "φορτωμένο". Αλλά αν προσπαθούσε κάποιος να εξηγήσει στο νταφο τι γίνεται ας πούμε με τα ωδειακά πτυχία και τα πανεπιστημιακά, και ότι ναι μεν αυτός που σε διδάσκει στο πανεπιστήμιο ξέρει, αλλά όταν πάρεις το πτυχίο του κάνεις πραξικόπημα, ή ότι το 150άρι των εξετάσεων το παίρνουν "για το υπουργείο" τα ωδεία, αλλά μετά σου λένε "πριτς" αν έχει το πτυχίο ισχύ σε διάφορους τομείς, ή για να πας σε τει παραδοσιακών οργάνων πρέπει να ξέρεις τι είναι οι πέμπτες του μότσαρτ π.χ.., δεν ξέρω. Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά και μόνο που τα εξιστορώ, με πιάνει μια λαχτάρα να πάω να γίνω αγρότης ας πούμε, και να ΞΑΝΑπαρατήσω τη μουσική, όπως και άλλοτε.

 

(Θέλει λεπτές διατυπώσεις το όλο πράγμα, θα αποφύγω να απαντήσω σοβαρά πέραν του χαβαλέ.)

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nestoras είπε

https://www.discogs.com/release/1789217-Mountain-Flowers-Of-Evil

Επαναφέρω το θρεντ στα της μουσικής. Σπουδαίος δίσκος, ωραίο γκρουπ. 

Δισκαρα!

 

Μηπως ειμαι off topic?

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Αλι, οταν οι παπαδες εκαναν πανεπιστημια στην ευρωπη, οι δικοι μας παπαδες ελεγαν στους πιστους τους να μην παρουν τις πατατες του καποδιστρια γιατι θα τις φανε και θα γινουν... προτεσταντες.

 

 Πες το αυτο στον Νταφο, να δουμε τι θα σου απαντησει.

 

 Οταν λεμε οτι παει η σειρα Αναγεννηση- ΔΙαφωτισμος- Βιομηχανικη επανασταση το εννοουμε. Εμεις ειμαστε ακόμα στο Μεσαιωνα, δες τις ψαλμωδιες των παπαδων αν δε με πιστευεις.

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου