Προς το περιεχόμενο

Οργάνωση και τακτοποίηση pedalboard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα.

 

Έψαχνα για diy pedalboard αλλά εν τέλει αγόρασα ένα της harley benton και καλά έκανα όπως πολύ είχατε προτείνει. Μια χαρά με έχει βολέψει. Πήρα επίσης και ένα organazer kit της HB το οποίο τακτοποίησα λίγο τα καλώδια πίσω και έχει γίνει καλή δουλειά. Τώρα αυτό που θέλω είναι να βάλω και ετικέτα πίσω στα καλώδια για να ξέρω που πάει το καθένα μιας και τώρα έτσι πως είναι μαζεμένα δεν φαίνεται. Δε θέλω να βάλω ταινία τύπου χαρτοταινία γιατί με τον καιρό μένει πάνω η κόλλα και είναι λίγο meh. Υπάρχει κάποια ειδική ταινία γι αυτό το πράγμα; 

 

 

IMG20230518181837.jpg

IMG20230518181846.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κάτι ορθογώνια αυτοκόλλητα για να γράφεις που μπορείς να τα βρεις σε βιβλιοπωλεία.

Μπορείς να το περάσεις στο καλώδιο και να το ενώσεις με τον εαυτό του

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως με αυτο ασχολιεμαι αυτες τις μερες. επαναδιοργανωση της πεταλιερας με συμπληρωση ενος δευτερου τροφοδοτικο το iso pro 2 της benton με το ιδιο organizer kit. Σήμερα το βραδυ ολοκληρωνω και μολις μου θυμισες να βαλω και γω αυτοκολλητακι στα καλωδια της τροφοδοσιας.

Ερωτησις: τα brackets για το τροφοδοτικο που τα βρηκες. εκανα αμαν και πως να το στερωσω γιατι ηταν πολυ μικρο και κρυβοταν κατω απο το pedaltrain οι θυρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, geka είπε

Ερωτησις: τα brackets για το τροφοδοτικο που τα βρηκες. εκανα αμαν και πως να το στερωσω γιατι ηταν πολυ μικρο και κρυβοταν κατω απο το pedaltrain οι θυρες.

 

Εννοείς αυτά που μπαίνει το λάστιχο για να στερεώνει το τροφοδοτικό; Αν ναι, ήταν ήδη πάνω στο pedalboard της HB. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου