Προς το περιεχόμενο

Βαρέθηκα πια στη Γερμανια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λουκάνικα έχει στη Γερμανία και πόσο έχει η χοιρινή μπριζόλα το κιλό?

 

Εμένα πάντως  μου φαίνεται πως θα μου ήταν πολύ δύσκολο να μείνω μόνιμα στη Γερμανία μόνιμα μετά από τις ιστορίες που μου είχε διηγηθεί ο παππούς μου που πολέμησε στο ελληνοαλβανικό μέτωπο και γύρισε τραυματίας και έζησε και την κατοχή. Πραγματικά είδατε τι κάνουν αυτά? 🤣 Με φόβιζε μικρό προφανώς άθελά του, επειδή με αγαπούσε ήθελε να μοιραστεί μαζί μου εμπειρίες και τώρα όσο και να ξέρεις πως δεν είναι έτσι τα πράγματα και ενω είχα επαφή με Γερμανούς μέσω της δουλειάς μου, έχω και 2 γερμανικά πιστοποιητικά εκπαίδευσης και τους θαυμάζω ιδιαίτερα τεχνογνωσιακά και έχω πάρει πολλά εφόδια για τη δουλειά μου, τους φοβάμαι😃 τουλάχιστο στην έδρα τους🤣

 Έχω δει και πολλές ταινίες του B'ΠΠ και ντοκιμαντέρ αλλά τη μεγάλη ζημιά στο υποσυνείδητο ο παππούς ο συγχωρεμένος μου την έκανε🤣

 

 Αν έμενα εκεί επειδή με ξέρω, όλο όνειρα θα έβλεπα, εφιάλτες και θα χρειαζόμουν τουλάχιστο λίγη ψυχοθεραπεία για να μην αναγκαζόμουν να φύγω

 χαααχαχχαχαχαχαχχαχαχα🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

...ενω είχα επαφή με Γερμανούς μέσω της δουλειάς μου....τους φοβάμαι😃 τουλάχιστο στην έδρα τους....

Έλα βρε Cos, πάντα υπερβολικός....😌

 

 

 

  • Χαχα 3

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

θα χρειαζόμουν τουλάχιστο λίγη ψυχοθεραπεία για να μην αναγκαζόμουν να φύγω

 

Δηλαδή δεν χρειάζεσαι ψυχοθεραπεία επειδή μένεις?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cos_dr είπε

...θα χρειαζόμουν τουλάχιστο λίγη ψυχοθεραπεία για να μην αναγκαζόμουν να φύγω...

Τώρα αν σου πω ότι την ψυχοθεραπεία δεν την γλυτώνεις έτσι κι αλλιώς, κάτσεις ή φύγεις, πως θα το πάρεις?...image.gif.9322f1d9050da26f791dcf3a5cabeeee.gif

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K mk2
  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K mk2 είπε

Έλα βρε Cos, πάντα υπερβολικός....😌

 

 

 

ε, τι να κάνω έχω κολλήματα.

Και μια φορά είχαμε πάει στην ΚΩ δυο ζευγάρια και είχε εκεί καραβάκια που σε περνούσαν στην Τουρκία να πας απέναντι και δεν έμπαινα με τίποτα, τους τη χάλασα, μου έλεγε και η τότε κοπέλα μου, πάμε, είναι ευκαιρία και μιλάμε είχα μουλαρώσει, δεν έμπαινα με τίποτα.

 Επίσης έχω κρεμαστεί από όπου θες, έχω εκπαίδευση ορεινής διάσωσης, ραπέλ, ότι θες και έχω κόλλημα, δεν μπορώ να ανέβω στο λούνα παρκ στη ρόδα.

 Άμα ελέγχω το φρένο  εγώ με το σκοινί δεν έχω πρόβλημα, σου κατεβαίνω 50 μέτρα από πολυκατοικία

 Στη ρόδα δεν μπαίνω που να με σπρώχνεις, και μόνο να την βλέπω να γυρνάει φοβάμαι, δεν ζαλίζομαι, φοβάμαι. 🤣

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχ

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δηλαδή δεν χρειάζεσαι ψυχοθεραπεία επειδή μένεις?

Τι δεν είπα σωστά?

 Άμα έμενα εκεί αναγκαστικά, για βιοποριστικούς λόγους έπρεπε να πάω δεν θα άντεχα και θα αναζητούσα ψυχοθεραπεία για να αντέξω να μην με πιάσει και δημιουργούσα προβλήματα εκεί και με μαζεύανε και με διώχνανε ούτως η άλλως χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

 Deportation, πως το λένε εκεί? 🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αν έμενα εκεί επειδή με ξέρω, όλο όνειρα θα έβλεπα, εφιάλτες και θα χρειαζόμουν τουλάχιστο λίγη ψυχοθεραπεία για να μην αναγκαζόμουν να φύγω

 

Γερμανός ψυχολόγος μιλάει με τη γυναίκα του στο τηλέφωνο....

 

"Έλα Χέλγκα... θα αργήσω ... γίνεται χαμός...νωρίτερα ήλθε ένας έλληνας...ψιλονορμάλ ήτανε... αλλά έλεγε συνέχεια... θέλει λέει να ψήνει όποτε γουστάρει... να πάμε όλοι να γαμηθούμε...ήπιε και το καφέ μου....τέλος πάντων.... τώρα ήλθε άλλος έλληνας... έχει λέει τη λάμψη... και ζήτω τω κούλης και τέτοια...  δεν ξέρω τι γίνεται... ναι μωρέ θα τον ρωτήσω αν έχει καμμία άκρη για Πάρο ααλά γυαλίζει το μάτι του...ωχ....τώρα ψάχνει το τρόλευ....γάμα τα....."

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Άμα έμενα εκεί αναγκαστικά, για βιοποριστικούς λόγους έπρεπε να πάω δεν θα άντεχα και θα αναζητούσα ψυχοθεραπεία για να αντέξω να μην με πιάσει και δημιουργούσα προβλήματα εκεί και με μαζεύανε και με διώχνανε ούτως η άλλως

 

 

Δηλαδή αν μείνεις εδώ και τρως στην μάπα την Ελληνική νοοτροπία δεν θα χρειαστείς ψυχοθεραπεία και χάπια για να μην βγεις εκτός εαυτού?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δηλαδή αν μείνεις εδώ και τρως στην μάπα την Ελληνική νοοτροπία δεν θα χρειαστείς ψυχοθεραπεία και χάπια για να μην βγεις εκτός εαυτού?

Όχι, δεν χρειάστηκα ποτέ μου.

 Μόνο μια φορά είχα προβλήματα και με επηρέασαν και έβγαλα τον θυρεοειδή μου και μου ήταν πως ήταν από το άγχος το αίτιο της νόσου.

 Εδώ αφήνω τον εαυτό μου να βγαίνει εκτός εαυτού και εξ άλλου παλιά με φοβούνταν να βγω εκτός εαυτού και σταματούσαν άμα με έβλεπαν έτσι, υποχωρούσαν αυτοί γιατί ήμουν τούμπανο μποξέρ, δεν με θυμάσαι πως ήμουν? Θυμάμαι με έβριζαν από άλλο αυτοκίνητο και έβγαινα έξω και του έλεγα τι θες ρε μαλάκα και έτρεχαν να φύγουν χαχαχαχαχαχχαχαχαχ🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Όχι, δεν χρειάστηκα ποτέ μου.

 

Εδώ αφήνω τον εαυτό μου να βγαίνει εκτός εαυτού

 

Εντάξει, με κάλυψες.

Το πρόβλημα λοιπόν βρίσκεται στο ότι εκεί δεν θα μπορούσες να βγεις εκτός εαυτού. :classic_tongue:

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου