Προς το περιεχόμενο

Service Πεταλιών στη Θεσσαλονίκη


Zorader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω καινούργιο thread γιατί από αυτά που έψαξα κανένα δεν με κάλυψε, είτε γιατί οι μάστορες που εξυπηρετούσαν πριν μερικά χρόνια, πλέον έχουν φύγει εξωτερικό, είτε διότι δεν βρήκα κάποιον απο τους εναπομείναντες που να μου γέμισε το μάτι. Γνωρίζει κάποιος κάποιον που να έχει εμπειρία ή να ασχολείται με πετάλια και μόντες? Θέλω να μετατρέψω ένα ts808 σε true bypass. Όποιον ηλεκτρονικό ρωτάω, μου απαντάει λες και του μιλάω κινέζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στην Αθήνα οι Analog Touch θα μπορούν να στο κάνουν λογικά. 

 

Aλλά στη θέση σου για πιο άμεσα θα κοίταζα τις αγγελίες για παιδιά από Θεσσαλονίκη που φτιάχνουν πεταλάκια κλώνους. Σϊγουρα γι αυτούς δε θα είναι τίποτα να στο μοντάρουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Zorader είπε

 

 

16 ώρες πριν, kpeyos είπε

Στην Αθήνα οι Analog Touch θα μπορούν να στο κάνουν λογικά. 

 

Aλλά στη θέση σου για πιο άμεσα θα κοίταζα τις αγγελίες για παιδιά από Θεσσαλονίκη που φτιάχνουν πεταλάκια κλώνους. Σϊγουρα γι αυτούς δε θα είναι τίποτα να στο μοντάρουν. 

Θα προτιμούσα να βρω κάποιον επαγγελματία και όχι κάποιον χομπίστα. Αν είναι έτσι βλέπω στο ίντερνετ πως γίνεται και κάθομαι και το κάνω μόνος μου. Θέλω να γίνει σωστή δουλειά από επαγγελματία που να ασχολείται με τέτοια πράγματα και φυσικά να το έχει ξανακάνει. Μέχρι στιγμής όποιον ηλεκτρονικό ρώτησα, δεν είχαν ιδέα για τι πράγματα τους μιλάω. Μάλιστα έναν που υποτίθεται ότι ασχολείται με ηχητικό εξοπλισμό, δεν ήξερε καν το πετάλι. Δεν ήξερε τι είναι το ts808!!!! Κι εγώ θα το πάω εκεί; Αν έχει κάποιος κάποιον στο νου του από Θεσσαλονίκη ας μου απαντήσει παρακαλώ γιατί ει άι πολύ λυπηρό να μην υπάρχει κάποιος (γνώστης) να εξυπηρετεί

Επεξεργασμένο από Zorader
Μπερδεύτηκα και απάντησα σε άλλο σχόλιο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εντάξει, πάντως είναι κάτι απλό για κάποιον που ξέρει βασικά ηλεκτρονικά και μπορεί να πιάσει ένα κολλητήρι. Αποκλείεται να φτιάχνει ο άλλος κλώνους απ' την αρχή και να σου χαλάσει το πετάλι αλλάζοντας έναν διακόπτη. 

Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου