Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIV


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευτυχώς που το σρέντιν πέθανε

 

  

 

 

Και ευτυχώς που δεν παίζω πλέον ….. μα τον Γιαραμπή θα τις έσπαγα όλες τις κιθάρες μου και θα το γυρνούσα στην τσάπα στα πατατοχώραφα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
13 λεπτά πριν, bouzoukleri είπε

Ευτυχώς που το σρέντιν πέθανε

😄

Ο τίτλος του βίντεο θα έπρεπε να είναι κάτι σαν "συγκέντρωση πυραύλων" 🚀

Απολαυστικό και λίγα λέω...

Το μαλλί του μπάρμπα Lukather δε, όλα τα λεφτά 😎

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλιστα... μάλιστα... Κάτι έμαθα απόψε ορμώμενος από το βίντεο σου κ. @bouzoukleri μας.

Αυτό το αγόρι - "πύραυλος ντορής", που αγνοούσα την ύπαρξη του.

Και δεν είναι μόνο ότι "κεντάει", συνθετικά μου κίνησε το ενδιαφέρον. Έχει τις nu metal επιρροές του να αιωρούνται, αλλά βάζει και διάφορα άλλα στοιχεία, πολλοί και ενδιαφέροντες οι χρόνοι που εναλλάσσονται, τα κοψίματα, τα μελωδικά περάσματα του... Ενδιαφέρον και βέβαια shredding μέχρι τελικής πτώσης. 

 

   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όλον αυτό τον ανούσιο αυνανισμό πάνω στην ταστιέρα μου άρεσε ο Μποναμάσας που μου είναι και αντιπαθής.

Από κει και πέρα ενδιαφέρον είχε και η φάτσα του Scolnick.

 

YΓ ο Jason Becker είναι θεότητα και το σόλο του εκτός σχολιασμού μιας και ήταν το ανώτερο από τα σρεντοειδή σόλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν σημερα 28 Φλεβαρη του 2001 πεθανε ο John Fahey. Τα γενεθλιά του θα ήταν στις 28 Φλεβαρη, οπότε για αυτη τη βδομάδα ο μαστερ πάει σερί στο playlist. 

Εδω ενα εξαιρετικό casual set γυρισμένο στο υπόγειο του σπιτιού στη Santa Monica το '81.
 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου