Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το νέο Yamaha Montage?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εδώ μερσεντες κομπρεσσορα αγοράζεις και σου μένει στο δρόμο.

 

 

Και στο ειχα πει βρε πειναλέοντα, πουλα την την ρημάδα όσο είναι νωρίς...να την κάνεις γεμιστά τσουρέκια να γουστάρεις...🤩

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παντως μια που ειπαμε για το made in japan, να πουμε και το αλλο.

 

 Η Volkswagen, οσο εφτιαχνε τα αμαξια στη Γερμανια, τα αμαξια ηταν ΣΦΟΔΡΑ, ουτε χαλαγαν ουτε τιποτα.

 

 Μια που αρχισε να τα φτιαχνει στην Τουρκια, μια που εγιναν κλαφτα Χαραλαμπε.

 

 Δεν ειναι μονο θεμα χωρας, ειναι ενδειξη οτι θελεις να κοψεις το κοστος. Με οτι αυτο (ενδεχομενως ) να συνεπαγεται.

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Και στο ειχα πει βρε πειναλέοντα, πουλα την την ρημάδα όσο είναι νωρίς...να την κάνεις γεμιστά τσουρέκια να γουστάρεις...🤩

Γενικά δεν αγόρασα πολλά μουσικά οργανα(πλήκτρα) στη ζωή μου. Καινούργια αγόρασα μόνο 2 από τα 5-6 που είχα. Το πιάνο το κληρονόμησα😂  

 Ενα από τα καινούργια ηταν το Triton Le. Όταν μου ήρθε από το μαγαζί ήταν στα γιαπωνέζικα όλη η κούτα και είναι made in Japan το Όργανο κσι το γράφει και πάνω στο σασί το καρτελάκι και σφραγισμένο ήταν το κουτί και η απογοήτευση μου ήταν μεγάλη που ήταν χαλαρή μια δίεση, δεν θυμάμαι ποιο πλήκτρο τώρα. Αναγκάστηκα να το πσω πίσω και δεν μου το άλλαξαν, το επισκευασαν όμως και το δέχτηκα τότε, δεν ήθελα να ασχοληθώ γιατί ήταν κσι γνωστός το μαγαζί και μου έκανε καλή τιμή το 2003 τότε και δεν μπορούσα να τσακωθω και να αρχίσω να τον χτυπάω 😂 δεν ήθελα να χαλάσει η σχέση μας αφού δεν το άλλαζε όλο και είπα δεν πειράζει 😂

 

 Αμα σου κάτσει...... 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosx είπε

Μια που αρχισε να τα φτιαχνει στην Τουρκια, μια που εγιναν κλαφτα Χαραλαμπε

 

Το ξέρετε ότι είχε γίνει (πριν χρόνια) μία απόπειρα να φτιάχνονται Opel Astra στην Ελλάδα;

 

Θεωρητικά, όλοι οι κρίκοι μίας αλυσίδας Franchise, παράγουν το ίδιο προϊόν, αλλά στην πράξη δε συμβαίνει, διότι όσο και αν δεν το θέλει, όσο και αν του έχουν επιβληθεί κανόνες και διαδικασίες ελέγχου, όσο και αν τον απειλείς με απόλυση, ο εργαζόμενος που δεν καταλαβαίνει ή συχαίνεται την εργασία του, θα τα κάνει όλα σκατά, θα μπολιάσει το αποτέλεσμα με τον χαρακτήρα του. Μία μη-σωστά σφιγμένη βίδα και τον παίρνεις τον ανεμιστήρα στα χέρια μετά από μερικούς μήνες. Και μετά ψάχνουν και δεν βρίσκουν την αιτία ούτε στα specs του ανεμιστήρα, ούτε στα specs της βίδας, ούτε στην πυκνότητα της ατμόσφαιρας, ούτε στα ποσοστά υγρασίας, ούτε πουθενά.

 

 

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Γενικά δεν αγόρασα πολλά μουσικά οργανα(πλήκτρα) στη ζωή μου. Καινούργια αγόρασα μόνο 2 από τα 5-6 που είχα. Το πιάνο το κληρονόμησα😂  

 Ενα από τα καινούργια ηταν το Triton Le. Όταν μου ήρθε από το μαγαζί ήταν στα γιαπωνέζικα όλη η κούτα και είναι made in Japan το Όργανο κσι το γράφει και πάνω στο σασί το καρτελάκι και σφραγισμένο ήταν το κουτί και η απογοήτευση μου ήταν μεγάλη που ήταν χαλαρή μια δίεση, δεν θυμάμαι ποιο πλήκτρο τώρα. Αναγκάστηκα να το πσω πίσω και δεν μου το άλλαξαν, το επισκευασαν όμως και το δέχτηκα τότε, δεν ήθελα να ασχοληθώ γιατί ήταν κσι γνωστός το μαγαζί και μου έκανε καλή τιμή το 2003 τότε και δεν μπορούσα να τσακωθω και να αρχίσω να τον χτυπάω 😂 δεν ήθελα να χαλάσει η σχέση μας αφού δεν το άλλαζε όλο και είπα δεν πειράζει 😂

 

 Αμα σου κάτσει...... 

 

Εγω δεν παιζω τις διεσεις.

Μονο τα άσπρα 

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ali Barout είπε

σα να πάρω σκάνια για να πηγαίνω σουπερμαρκετ.

 

40 Μπαλέτες μπύρες θα πάρεις?

 

 

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Επρεπε να ζείτε πισω στα 60ς οπου το made in japan ηταν συνωνυμο της φτηναδουρας

 

Από που νομίζετε ότι βγήκε το "τζάμπα"?

 

44 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 Πήρα εχθές ένα μπουκάλι ουίσκι dewar's  και ένα bacardi

 

Για να μην λες ΔΙΨΑΩΩΩ?

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

Μονο τα άσπρα 

 

Όλα τα άσπρα με κοκακόλα και έχεις ένα Long Island μούρλια.

  • Like 1
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Καλα που δεν θα παρω μονταζ τελικα1697799125202.thumb.jpg.646cdfc6e04b82e82b081c5aab4053ab.jpg

 

Πρέπει πραγματικά να ρωτήσω.... "τι στον γιούτσο είναι αυτό το πράγμα";

 

Γιατί λέει Κουαρτέτο ενώ είναι Τρεις;

Τον φάγανε τον Τέταρτο;

Το όν στη μέση, τι είναι;

Καλά, το "θα έπρεπε να έχουμε σταυρωθεί" μάλλον αναφέρεται στην πεποίθηση ότι "θα έπρεπε να έχουμε σταυρωθεί αντ' Αυτού - τού Κυρίου".... αλλά τα κοστούμια γραφείου κηδειών τι ρόλο παίζουν;

 

 

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου